W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Regulamin.

Bez nich ani rusz.
Awatar użytkownika
Cichy
VIP
Posty: 1419
Rejestracja: 17 mar 2013, 10:00
Lokalizacja: Podlaskie

Regulamin.

Post autor: Cichy »

Witamy na forum Kia Rio 3 Klub.

Zanim zaczniesz korzystać z forum prosimy byś zapoznał się z poniższą treścią, która pomoże w pełni i bez problemów korzystać z naszego forum.


REGULAMIN Kia Rio 3 Klub Polska:


1. Korzystanie z forum nie jest przymusowe. Logując się na forum Kia Rio 3 Klub Polska, każdy użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania tego regulaminu.

2. Administratorzy forum zastrzegają sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania.

3. Administratorzy i moderatorzy forum nie ponoszą odpowiedzialności za treść przesyłanych wiadomości oraz utratę danych zawartych na forum.

4. Kia Rio 3 Klub Polska jest serwisem niekomercyjnym.

5. Forum może być wykorzystywane tylko zgodnie z obowiązującym prawem i ogólnie przyjętymi zasadami etyki oraz kultury osobistej.

6. W dziale "Giełda" sprzedawać można wszystkie przedmioty, które są w posiadaniu publikującego. Konieczne jest ustalenie orientacyjnej ceny.

7. Każdy z użytkowników jest zobowiązany do szanowania innych użytkowników tego forum.

8. Zabronione jest posiadanie więcej niż jednego konta na forum.

9. Pisząc post zwróć uwagę na ortografię i interpunkcję.

10. Nowe tematy powinny być zatytułowane zgodnie z treścią wiadomości.

11. W działach technicznych spam jest zabroniony i będzie usuwany.

12. Jeżeli konto użytkownika przez dłuższy czas jest nie aktywne, oraz nie dodał on ani jednego posta, to administracja ma prawo usunąć takie konto.

13. Zamieszczane zdjęcia i inne multimedia nie powinny być szersze niż 800 pikseli (darmowy hosting ma swoje ograniczenia).

15. Użytkownik łamiący regulamin powinien liczyć się z zablokowaniem dostępu do forum na czas określony przez administratora. Nagminne łamanie regulaminu będzie skutkowało dożywotnim zablokowaniem konta użytkownika.

16. Zabrania się pisania w wątkach postów nie związanych z tematem, a także postów służących nabijaniu licznika wypowiedzi. Na autora takiego wpisu zostanie nałożone ostrzeżenie a w skrajnych przypadkach ban.

17. Zamieszczając informacje, zdjęcia lub multimedia użytkownik wyraża zgodzę na ich publikację w serwisach ściśle powiązanych z Kia Rio 3 Klub np. Facebook.

18. Wszelkie uwagi, komentarze oraz pytania, dotyczące działania forum należy kierować przez wiadomość prywatną do moderatorów i administratorów.Życzymy ciekawej przygody na forum Kia Rio 3 Klub Polska.

Regulamin inspirowany tym z forum Panda Club Polska.
Uchylone:

14. Numery rejestracyjne samochodów prezentowanych na forum powinny być zamazane o ile właściciel pojazdu nie wyraził zgody na ich prezentację.
Powód:
publikacja numerów rejestracyjnych samochodów, które nie nie łamią przepisów o ruchu drogowym jest dozwolona i jest zgodna z prawem
Ostatnio zmieniony 02 sty 2015, 12:08 przez Cichy, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
` NieoR^
VIP
Posty: 154
Rejestracja: 16 mar 2013, 23:20
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: ` NieoR^ »

@Update.

Zmiana - punkt 12.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2013, 15:32 przez ` NieoR^, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP
Posty: 1419
Rejestracja: 17 mar 2013, 10:00
Lokalizacja: Podlaskie

Post autor: Cichy »

@Update.

Zmiana - punkt 12.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP
Posty: 998
Rejestracja: 17 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: Tomash »

@Update.

Zmiana - punkt 6,

uchylenie punktu 14.
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Zablokowany

Wróć do „Regulaminy”