W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Fajna strona dla kogoś kto lubi dłubać przy Ryjówce.

Zdjęcia + instrukcja obsługi
Awatar użytkownika
krzysztofek

Fajna strona dla kogoś kto lubi dłubać przy Ryjówce.

Post autor: krzysztofek »

Nie wiem czy to już było, ale wydaje mi się że warto to gdzieś zamieścić żeby był do tego łatwy dostęp.
https://www.kia-hotline.com/euro5/login.tiles
Po zarejestrowaniu (każdy może) mamy dostęp do pełnej bazy wiedzy o każdej Kijance min Ryjówce. Wszystko od A do Z z pełnym manualem momentami dokręceń śrub itp itd.
Tak w skrócie jak rozebrać Ryjówkę na czynniki pierwsze i poskładać do kupy :)

AAAAAAAAA i zapomniałbym w JĘZYKU POLSKIM :D
Ostatnio zmieniony 13 lis 2017, 17:22 przez krzysztofek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
vellkan

Post autor: vellkan »

Aj, nie wiedziałem, że nikt o tym nie pisał, bo ja już dawno na to natrafiłem.
Dzięki temu dowiedziałem się, że np. wymiana mikrofonu w podsufitce wiążę się z demontażem całej podsufitki i słupków :D

ggg73

Post autor: ggg73 »

Tak wszystko fajne tylko PŁATNE !!!

1krzys

Post autor: 1krzys »

aaa komus sie udało zapłacić za dostęp? mnie nie puszcza dalej po wyborze stawki i panstwa ...

kosmos2011
VIP

Post autor: kosmos2011 »

W tej chwili dostęp do informacji technicznych jest płatny (kilkanaście ostatnich miesięcy było free)

Jest możliwość sprawdzenia po vin historii serwisowej na gwarancji aut marki KIA.

Można odczytać naprawy na gwarancji, akcje serwisowe i przebieg auta w momencie naprawy.
.
Załączniki
2018-01-23_171633.png
2018-01-23_171550.png

ODPOWIEDZ

Wróć do „Schematy”