W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Rio awaryjne?

Media, newsy.
man70
VIP
Generacja Rio: IV (YB; 2017+)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.2
Kolor: urban green

Rio awaryjne?

Post autor: man70 »

A to ciekawe doprawdy...Przypadkiem dziś natrafiłem na taki oto artykulik https://www.szkola-jazdy.pl/kia-rio-czy ... eficytowy/ Autor stwierdza lakonicznie jednym zdaniem, że Rio psuje sie po kilku tys. km. Jestem ciekaw na jakiej to podstawie ten wniosek? Jednego może dwóch przypadków? Szkoda że nie rozwinięto tego ciekawego wątku. Jeśli chodzi o moją skromną osobę, to zanim kupiłem to auto zaznajomiłem się z dostępnymi ocenami użytkowników i testerów, znajdując w większości bardzo pozytywne opinie.

Awatar użytkownika
Soul_Man
VIP
Wyposażenie: L + Navi
Silnik: 1.4 100KM
Kolor: Smoke Blue
Inne auto / jakie?: Saab 9-5 2.3T

Post autor: Soul_Man »

Fake news ukrytej opcji niemieckiej :D :devil2:

man70
VIP
Wyposażenie: M
Silnik: 1.2
Kolor: urban green

Post autor: man70 »

Hehe...A może inni szatani są tu czynni? :cool: Myślę, że autor opiera swoją ocenę mając na uwadze najstarsze wersje Rio, które nie miały najlepszej prasy. Ale w sumie, przyznać trzeba, mało to profesjonalne podejście do tematu... :-/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Media”