W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Wentylacja garażu???

Luźne rozmowy na każdy temat.
robertos_gmk
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)

Wentylacja garażu???

Post autor: robertos_gmk »

Dzień dobry. Ostatnio mam dość spory problem z wentylacją garażu. Nie ukrywam, że sporo czasu w nim spędzam, coś tam się pędzi, coś tam piłuje albo szlifuje. Nie ukrywam, że mogliśmy od razu zamontować wentylator wyciągowe... Ale cóż, po ptokach a ja całego garażu przebudowywać nie będę. I tak myślę - może w jakiś wentylator w typie kolumnowym? Ustawiłbym coś takiego w kącie i nie przeszkadzałbym jak typowy wiatrak. Czy ktoś miał podobny problem? Myślicie, że to wystarczy? No i jak z poborem prądu? Na razie trafiłem na jeden ranking i wpadł mi w oko model https://rankingi.net/agd/drobne/wentylatory-kolumnowe/ AEG T-VL - niby ma niski pobór prądu a jednocześnie sporą przestrzeń jest w stanie wywentylować ;D
Macie jakieś wentylatory w domu? Nie chcę przy okazji zbankrutować na prądzie, szczególnie, że ceny poszły do góry. Z drugie strony garaż ma ok. 20 m2.

Poradźcie koledze, co wybrać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”