W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Audio - Ustawienia dźwięku - Współczynnik głośności

Kias
Generacja Rio: IV (YB; 2017+)
Wyposażenie: L
Silnik: 1.4

Audio - Ustawienia dźwięku - Współczynnik głośności

Post autor: Kias »

Czy ktoś może wie do czego w ogóle służy wymieniona w tytule opcja i jaki jest jej sens ? Bo mi się wydawało, że ustawia się tu poziom głośności radia względem mediów (np. USB) i dzwonka tel. i że te ustawienia zostają zapamiętane. Myślałem, że dzięki temu np. muzyka z radia i usb będzie słyszana na tym samym poziomie, jeśli przełączę między nimi. A tu niestety dupa. Wystarczy, że w czasie słuchania muzyki np. z radia, pogłośnię je lub ściszę i wszystko się sypie(tzn. poziom głośności muzyki z usb nie dostosowuje się proporcjonalnie do zmiany dokonanej w radiu). Nie wiem czy u was jest tak samo ? Jeżeli tak jest wszędzie, to nie wiem po co to jest. Poprzednio jeździłem autem z rodziny Toyoty i tam działało to dokładnie tak jak powinno, a tu nie wiem, czy coś jest sknocone, czy tak sobie to ktoś wymyślił.

Awatar użytkownika
Ari93
Moderator
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M + Tempomat
Silnik: 1.4 DOHC LPG
Przebieg: 109000
Kolor: Biały
Typ nadwozia: Sedan

Re: Audio - Ustawienia dźwięku - Współczynnik głośności

Post autor: Ari93 »

A tu nie chodzi o dostosowanie głośności do obecnej prędkości auta? W skrócie o ile głośniej robi się jadąc szybciej i jak mocno ścisza zwalniając.
Nie pamiętam jak to się nazywało ale takie cuś miałem u mnie w III i zwykłym radiu.

Kias
Generacja Rio: IV (YB; 2017+)
Wyposażenie: L
Silnik: 1.4

Re: Audio - Ustawienia dźwięku - Współczynnik głośności

Post autor: Kias »

Nie, to chodzi o zapamiętanie przez system poziomu głośności radia względem np. muzyki z usb, tak jak została ustawiona przez użytkowania. Np. na zdj. z godz. 8:47 ustawienia poziomów głośności, które ustawiłem rano, a na zdj. 2 całkowicie rozregulowane z popołudnia. System nie zapamiętał ustawień ani proporcji między nimi. Więc nie wiem, czemu ma w ogóle służyć taka opcja.
Załączniki
2.jpg
1.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy i pytania”