W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Obsługa klimatyzacji

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Obsługa klimatyzacji

Post autor: kubeusz77 »

Witam
Mam do Was pytanie , z które pewnie wielu właścicieli aut z klimą zadaje sobie co roku.
Czy TRZEBA jeździć co roku na tzw.uzupełnienie czynnika klimy.
Ja byłem pierwszy raz po 2 latach ,potem w 3 roku no i teraz też się przymierzam. U mnie w pracy zdania są 50/50 cześć kumpli jeździ co rok,inni uważają że póki chłodzi to nie zaglądają do klimy. Jestem ciekaw jakie Wy macie zdanie w tym temacie.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Re: Obsługa klimatyzacji

Post autor: Cichy »

Pierwszy raz byłem chyba dopiero po 5 latach od zakupu auta. Czynnika ubyło minimalnie. Serwisant powiedział mi żebym przyjechał ponownie za 2 lata, a za rok jedynie na ozonowanie.

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Re: Obsługa klimatyzacji

Post autor: kubeusz77 »

Byłem,serwisant stwierdził ubytek ale nie widzi i nie słyszy powodu. Wchodzi 420 tylko nie wiem czego -)) czy są to gramy czy mililitry.
Dowiedziałem się że mamy spreżarkę bez sprzegłową którą nawet jak nie ma oleju to niestety i tak się załączy co grozi jej zatarciem.
Nie mógł pojąć dlaczego serwis KIA nie robi tego w ramach przeglądu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wewnętrzne”