W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

nakładki na progi

Awatar użytkownika
Stawe
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: wendy brown
Tapicerka: czarna
Typ nadwozia: hatchback

nakładki na progi

Post autor: Stawe »

Mięło 6 lat i zaczęły mnie interesować nakładki na progi. Można kupić metalowe, wykonane z folii, metalowe z folią i gumowe. No i nie mam pojęcia które warto. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia?

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Re: nakładki na progi

Post autor: Cichy »

Jakich byś nie kupił to ważne aby je prawidłowo przykleić. Ja mam plastikowe i spełniają swoją funkcję już 9 lat. Znajomi kupili jakieś tanie na allegro, wsiadając już 2 razy zerwałem im butem taką nakładkę. Było mi głupio ale się zapytałem jaki jest sens tego badziewia? Te nakładki są właśnie po to żeby butami progów nie rysować.

Awatar użytkownika
Stawe
Kolor: wendy brown
Tapicerka: czarna
Typ nadwozia: hatchback

Post autor: Stawe »

Zaczynają mi się rysować progi dlatego myślę o nakładkach. Co to znaczy plastikowe? Na ogół są ze stali ale bywają też z "folii winylowej". Nie wiem czy to jest odpowiednio trwałe. Czy takie masz na myśli pisząc "plastikowe'?

Awatar użytkownika
Soul_Man
VIP
Generacja Rio: IV (YB; 2017+)
Wyposażenie: L + Navi
Silnik: 1.4 100KM
Kolor: Smoke Blue
Inne auto / jakie?: Saab 9-5 2.3T

Post autor: Soul_Man »

Ja kupiłem folię przezroczystą w rolce, do samodzielnego docięcia i przyklejenia. Na progi i zderzak przy bagażniku. Coś takiego:
https://allegro.pl/oferta/folia-ochronn ... 7974348787

Ale jeszcze nie zamontowałem ;-)

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Ja kupiłem razem z autem przy odbiorze auta z salonu. Oryginały nie były koszmarnie drogie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zewnętrzne”