W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Olej przekładniowy ... hmmm to jest temat :)

Tacka_87
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: Wersja L
Silnik: 1.25
Przebieg: 113000
Kolor: Czerwony
Typ nadwozia: Hatchback

Olej przekładniowy ... hmmm to jest temat :)

Post autor: Tacka_87 »

Olej przekładniowy oto jest pytanie wymieniać czy nie? ... przeleciała Moja Kijanka już ponad 100tyś. kilometrów i myślę się za to zabrać. Wszystkie biegi gładko wchodzą jednakże ten przeklęty wsteczny praktycznie za każdym razem musi o sobie dać znać i zgrzytnąć nawet po poprzedzającym wrzuceniu innego biegu ehh . Myślę że chodź trochę po wymianie oleju ten wsteczny odpuści , też wiem że po prostu te skrzynie tak mają i nic chyba na to się nie da poradzić. Proszę o pomoc jaki olej polecacie i ile? Z tego co gdzie czytałem to 1.8 l cza wlać. Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy i pytania”