W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Usunięcie nalepki 7 lat gwarancji.

Zrób to sam!
Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Trochę tak jak napisał sunset

- sam sobie jestem mechanikiem, chyba że coś juz naprawdę przekracza moje możliwości. Generalnie zwykły przegląd załatwiam w 1 - 1.5 godziny. Zawieszenie robię sam, tylko na zbieżność muszę pojechać bo sprzętu nie mam. Klimy sam nie zrobię, bo też brak ustrojstwa :D

druga sprawa to to że przy moich przebiegach (37 000 rocznie), 150 000 pęknie na liczniku za 3.5 roku czyli w połowie tej niby gwarancji z czego na ssprzęt audio nie będzie jej po ok. 2.8 roku itd itd - wiec na cholerę mnie to.

w 7 lat Pandą zrobiłem 270 000 km i samochód cały czas jeździ.
Miał wymienione wszystko co trzeba na czas i wg. specyfikacji.

Jedyny wyjątek to turbosprężarka, która nawaliła tylko dzięki temu że jakiś fajansiarz z ASO nie wymienił oleju i nie zalozyl końcówki wlotu powietrza tak jak trzeba. Smarowanie było marne a rura spadła i zaciągnęło syf spod samochodu ........
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

dzięki Churek za uznanie - browar sie należy :-) :D
a z turbo to właśnie przeżyłem turbo w dieslu i benzynie i się narazie wyleczyłem - bo jazda to niby bajka z turbo ale eksploatacja to w dieslu delikatna bardzo sprawa a w benzynie to sport w jeździe i w kieszeni przy tankowaniu :D
RIO 1.25 CVVT Kappa 85KM @ 121Nm

Awatar użytkownika
Keller

Post autor: Keller »

Jeśli ktoś chciałby coś jeszcze usuwać, a metoda "na paznokieć" okazałaby się niewystarczająca ;-) to robimy tak:

1. suszarką mocno podgrzewamy naklejkę/znaczek itp.
2. bierzemy żyłkę lub mocną nić dentystyczną, z której robimy "nóż strunowy", czyli naciągamy z obu strony i odcinamy w ten sposób naklejkę od warstwy kleju
3. preparatem do usuwania śladów po kleju doprowadzamy karoserię do ładu, czyt. czyścimy.

Działa niezawodnie ;-)

P.S. Gdyby ktoś chciał usunąć wszystkie znaczki to tył będzie wyglądać tak ;-) :
Załączniki
tyl.jpg

Awatar użytkownika
rio_pn

Post autor: rio_pn »

Obrazek
dzisiaj się zabrałem za to, w moim przypadku cienka warstwa przezroczystego kleju była na całej powierzchni, nie powiedziałbym, że odkleiła się łatwo, ale śladów na lakierze nie ma. suszarką nie robiłem:). powyżej foto.

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

Keller pisze:
P.S. Gdyby ktoś chciał usunąć wszystkie znaczki to tył będzie wyglądać tak ;-) :
O, a znaczek Rio też odkleiłeś ? Czy nie miałeś?

Awatar użytkownika
rio_pn

Post autor: rio_pn »

ponoć przy V-max zdarza się, że może odpaść ;D

Awatar użytkownika
Keller

greey pisze:O, a znaczek Rio też odkleiłeś ? Czy nie miałeś?
Usunąłem ;-) Zaburzał symetrię :D

Awatar użytkownika
JustynA
VIP

Post autor: JustynA »

Keller pisze:Usunąłem Zaburzał symetrię
Teraz jest idealnie :p
Mimo że przyzwyczajona jestem do napisu i przez chwilę wydawało mi się "łyso"
Cichy w swoim starym 'Cieniasie' tez wszystkie napisy pousuwał, nawet z przodu na masce nie było FIAT'a był idealnie gładki i biały ^^

Awatar użytkownika
greey

Zajebiiście teraz wygląda... jeszcze ten znaczek brenthon i szybka przyciemniona..

Awatar użytkownika
Keller

Dziękuję, dziękuję Drogie Panie ;-) :-) A najzabawniejsze jest, że prawie zawsze ktoś mnie zaczepia i pyta co to za samochód ;-)

@greey: gdybyś chciała przyciemnić szybki to mam super gości w okolicach Janówka, którzy robią to naprawdę nieźle i w rozsądnych pieniądzach ;-)

Awatar użytkownika
greey

Keller pisze:
@greey: gdybyś chciała przyciemnić szybki to mam super gości w okolicach Janówka, którzy robią to naprawdę nieźle i w rozsądnych pieniądzach ;-)
Ok dzięki, to się kiedyś odezwę jak będę potrzebowała..

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Keller zainspirowales mnie :) Suszarka - cool zawsze bezpieczniej
niż opalarka :D

[ Dodano: 2013-04-23, 23:01 ]
Usunięcie 7 lat i RIO w moim wypadku ma jeszcze jedną "zaletę" - już parę razy ludzie (mechanicy) pomylili mój samochód z Ceed'em, Bez naklejek mógłbym udawać Pro Ceed'a :D
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Churek pisze:Mi o mało co nie nakleili naklejki sponsorskiej durnych igrzysk w piłce kopanej .... chyba bym ich zabił, ale odbierałem już po całym tym cyrku więc po wiedzieli, że nakleją jeśli chcę w trakcie cyrku naklejali bez pytania ....

7 lat chyba też wywalę bo w życiu tego nie wykorzystam ....
Wywalaj, a w to miejsce dasz klubową, też jest taka mała 8x8 cm prostokąt, pokryta laminatem.

Adi

Post autor: Adi »

CicheStudio pisze:
Churek pisze:Mi o mało co nie nakleili naklejki sponsorskiej durnych igrzysk w piłce kopanej .... chyba bym ich zabił, ale odbierałem już po całym tym cyrku więc po wiedzieli, że nakleją jeśli chcę w trakcie cyrku naklejali bez pytania ....

7 lat chyba też wywalę bo w życiu tego nie wykorzystam ....
Wywalaj, a w to miejsce dasz klubową, też jest taka mała 8x8 cm prostokąt, pokryta laminatem.
Dokladnie.
Jest o wiele lepszy wyglad ;)

[ Dodano: 2013-04-30, 13:19 ]
Troche pozno, ale dodaje zdjecia jak to teraz wyglada.
Załączniki
DSCN6691.JPG
DSCN6690.JPG

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Jest ekstra. Wszyscy powinni to usunąć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Manuale”