W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Rio III (przed liftem) - parę™ pytań

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Re: Rio III (przed liftem) - parę™ pytań

Post autor: kubeusz77 »

Kupiłem przysawkę,która trzyma się deski rozdzielczej.
Na kratkę nawiewu nie kupowałem bo bałem się że kratka się uszkodzi.

Awatar użytkownika
Ari93
Moderator
Wyposażenie: M + Tempomat
Silnik: 1.4 DOHC LPG
Przebieg: 109000
Kolor: Biały
Typ nadwozia: Sedan

Post autor: Ari93 »

Pewnie, ja od prawie półtorej roku jeżdżę z takim uchwytem w kratce z aliexpress. Oczywiście o ile masz również w telefonie cewkę QI ale od siebie polecam, jutro może uda mi się zrobić zdjęcie telefonu w uchwycie. Kierownica ekran zasłania bardzo minimalnie, wystarczy leciutko się wychylić żeby lewy dolny róg zobaczyć natomiast jeśli chodzi o radio (przynajmniej moje Alpine) ekranu nie zasłania, przysłania jedynie przyciski wyboru stacji radiowych co praktycznie nie ma znaczenia ;)
Imo miejsce idealne, nic sensownego nie zasłania, szyba również cała "uwolniona". Z perspektywy czasu szukałbym jednak uchwytu z jakimś wentylatorem, ładowanie w zimne dni gdzie trzeba auto dogrzewać a świeci ostre słońce grzejące telefon + samo ładowanie QI nagrzewa telefon + yanosik z mapami i muzyką strumieniowaną ze spotify czy youtube też dodatkowo nagrzewa telefon... raz w życiu telefon zaprotestował i przeszedł w tryb jakiś "awaryjny" wyłączając wszystko oprócz sieci gsm przez zbyt wysoką temperaturę :P w wakacje spoko bo wieje na niego klimatyzacja a jak nie to przynajmniej w miarę chłodne powietrze a zimą wiadomo; nie wieje w ogóle.

ayahuasca
Wyposażenie: XL
Silnik: 1.4 PB
Przebieg: 114000
Kolor: biały
Typ nadwozia: przed liftem, 2012r.

Post autor: ayahuasca »

Ahhh, to jest rozwiązanie idealne.. żadnych kabelków. Tzn jest jeden, ale na stałe podłączony do uchwytu i telefon jest wolny a ładowanie zawsze włączone :) Póki co jednak poczekam z takim bajerem, bo nie mam telefonu z indukcją więc szukam jakiegoś zwykłego uchwytu.

Bardziej więc interesuje mnie to jak ten uchwyt trzyma się na żeberku wentylacji? Jest to stabilne? Telefon nie lata na lewo/prawo lub góra/dół podczas jazdy/dołków/przyspieszania itp? Przecież ta kratka wentylacji jest ruchoma.. nie za bardzo wyobrażam sobie jak to się tam może stabilnie i sztywno trzymać :)

W tej chwili myślę nad jakimś uchwytem na kratkę z magnesem. Wygląda to całkiem sensownie, podobno wygodne i ten magnes mocno trzyma. Tylko właśnie mam wątpliwości czy sam uchwyt dobrze się trzyma kratki wentylacji.

Bobron

Post autor: Bobron »

Witam,
Ja używam takiego cuda : Forever AH-100
Kupione w kauflandzie na szybko, bo było coś potrzebne.
Sprawuje się poprawnie, nic nie zasłania... i nie połamałem kratki... odpukać.
Pozdrawiam,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wewnętrzne”