Flash - rio Manty
Autor Wiadomość
 Manta 

Informacje
 #1  Wysłany: 2017-02-02, 14:16   Flash - rio Manty

Po pierwszej wspólnej dobie czas na przedstawienie Flasha (tak, moje auto ma indywidualne imię).

Trochę było zamieszania przy wyborze i odbiorze (rodzinnego, nie ze strony salonu), więc już sama nie wiem jak nazwać jego wersję, ale wydaje się to być Mka z dodatkami.

Pierwszy wspólny dzień to trochę nuda, jeszcze tydzień trzeba będzie spędzić na docieraniu silnika i spokojnej jeździe, więc ciężko cokolwiek konkretnie powiedzieć o samej jeździe. To co wiem już na pewno, to że zawieszenie jest zdecydowanie słabym punktem tego auta. Moja ocena pewnie wynika trochę z przyzwyczajeń, specyfiki jazdy i specyficznego punktu odniesienia.

W każdym razie, po mojej poprzedniej zabawce (ze słabym silnikiem, ale odpowiednio dla mnie zrobionym zawiasem i oryginalnym wyglądem) mam spore wymagania co do nowego auta - mam nadzieję, że im sprosta. Póki co i tak cieszy mnie, że jadąc do klientów nie muszę martwić się, czy uda mi się zaparkować na płaskim i nie straszne mi chodniki... to dla mnie nowość :P .

zalmen3 

Informacje
Wyposażenie: L + tempomat
Silnik: 1.2
Przebieg: 88000
Kolor: złocisty brąz
Tapicerka: czarna
Typ nadwozia: 5d
 #2  Wysłany: 2017-02-03, 07:49   

Gratuluję i pochwal się zatem co było wcześniej ;-)
--------------------

Manta 

Informacje
 #3  Wysłany: 2017-02-03, 10:27   

Przed rio było - a właściwie jeszcze jest, bo powoli wyciągam z niego co lepsze graty i przywracam po części do serii przed sprzedażą - lupo.
Zawieszenia nie ma co porównywać, lupek obniżony na sztywno tak, że najniższe miejsce ma 4cm od ziemi, koła trochę wypchane dystansami z naciągiem i kąty przód ponad 4,5 i tył ponad 3,5*, więc mimo silnika z traktora, specyfika jazdy jest zupełnie inna niż w jakimkolwiek seryjnym aucie ;).

kubeusz77 

Informacje
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White
 #4  Wysłany: 2017-02-03, 20:13   

Wydaje mi sie ze dużo serca włożyłaś w Lupo. Nie lepiej sprzedać takie jakie jest innemu miłośnikowi VW?

zalmen3 

Informacje
Wyposażenie: L + tempomat
Silnik: 1.2
Przebieg: 88000
Kolor: złocisty brąz
Tapicerka: czarna
 #5  Wysłany: 2017-02-04, 14:32   

Sprzedając w całości pewnie nie odzyska się nawet połowy nakładów, a do tego trzeba szukać amatora marki/modelu. Po przywróceniu autka do fabrycznego wyposażenia łatwo będzie go sprzedać zwykłemu Kowalskiemu, a na częściach można coś jeszcze odzyskać wystawiając je na forach miłośników marki.
Fajnie się Lupo prezentuje ;-)
--------------------

Manta 

Informacje
 #6  Wysłany: 2017-02-05, 18:38   

kubeusz77, gdyby lupek był w wartym zainteresowania stanie to bym go zostawiła, a nie planowała szukanie innego auta "weekendowego". Zdecydowanie lepiej wyjąć z niego to co jest coś więcej warte i sprzedać zbliżonego do serii. Na tych kołach i z tym środkiem nie opłacałoby mi się go sprzedawać zupełnie.

Manta 

Informacje
 #7  Wysłany: 2017-02-10, 22:16   

Muszę przyznać, że jestem jedyną kobietą jaką znam, która na kosmetyki do auta wydaje więcej niż na te dla siebie ;).
Flash dostał cały zestaw od razu po wyjeździe z salonu i najwyższy czas zacząć ich używać.

Manta 

Informacje
 #8  Wysłany: 2017-02-10, 22:17   

Muszę przyznać, że jestem jedyną kobietą jaką znam, która na kosmetyki do auta wydaje więcej niż na te dla siebie ;).
Flash dostał cały zestaw od razu po wyjeździe z salonu i najwyższy czas zacząć ich używać.

kubeusz77 

Informacje
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White
 #9  Wysłany: 2017-02-11, 09:22   

:-) :-) :-)
Super,tak trzymaj.
Możesz zrobic fotki tych kosmetykow albo podeslac linka do stronki.

Manta 

Informacje
 #10  Wysłany: 2017-02-11, 15:53   

To mi się nie zmienia już od dobrych 6 lat, więc z pewnością wciąż tak będę trzymać.

Kupione u http://www.tuningkingzshop.pl/ z tym, że ja stacjonarnie ;-) .
konkretnie ten zestaw: http://www.tuningkingzsho...produktow/29120

a polecam też kosmetyki z tej firmy: http://www.tuningkingzsho..._producer_120/1

Manta 

Informacje
 #11  Wysłany: 2017-03-08, 16:41   

Za nami póki co 2400km, wymiana oleju i filtra przy ok 1900 (myślałam, że nigdy się nie doczekam, bo w sumie mało jeżdżę swoim autem). Póki co podtrzymuje, że zawieszenie w tym aucie mnie nie przekonuje, już kombinuje co zrobić z kołem na lato, żeby jednak komfort jazdy był wyższy i auto lepiej trzymało się drogi. Mimo wszystko jednak kocham tego ryjca już całym serduchem ;)

Odpowiedz do tematu  
Zasady Postowania Opcje