W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Sprzedaż 2-letniej Ryjówki, za ile?

Koszty użytkowania, ceny.
Blue

Sprzedaż 2-letniej Ryjówki, za ile?

Post autor: Blue »

Jak myślicie, za ile można sprzedać 2-letnie RIO 3 w wersji L, sedan z przebiegiem poniężej 15 000km?
Samochód miał jedną drobną szkodę parkingową (wgniecenie), która została naprawiona z AC, poza tym samochód jest w stanie bardzo dobrym, bez uszkodzeń, zabrudzeń itp.

Czy opłaca się sprzedawać przez np pośredników?

Niestety (ze względów finansowych) możliwe że będę zmuszony sprzedać samochód i zastanawiam się jaką będzie miał wartość.

Awatar użytkownika
niedzisiejszy

Post autor: niedzisiejszy »

Mogę tylko powiedzieć,że nie opłaca się sprzedać auta do salonu, pieniądz wprawdzie szybki,ale parę tysięcy mniej.

piotr900

Post autor: piotr900 »

https://www.autocentrum.pl/ceny-aut-uzywanych/kia/rio/ - Tutaj są podane ceny samochodów w róznych roczników.
W salonie sie nie opłaca sprzedawać, lepiej własną rekę- chyba że nikt sie nie zgłosi to bedziesz musiał poszukać jakiegoś salonu- chyba że jakiś samochód używany na wymianę wchodził by w gre to można w salonie czegoś poszukać.

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Koledzy mają racje z oddawaniem auto do salonu. Może bardziej komis gdzie podajesz swoją cene. Auto 2 letnie mało kosztować nie będzie. Nie każdego stać żeby wyłożyć gotówke w takiej wysokości. A w komisie można dostać kredyt a co za tym idzie jest możliwość szybszej sprzedaży auta. Sprawdź sobie firmę Papis ktora specjalizuje sie w autach z polskich salonów,może zaproponują Ci dobrą cenę.

Awatar użytkownika
mateusz

Post autor: mateusz »

Ja Ci mogę zobrazować cenę mojej.
Rio 3 z września 2014 roku hatchback w wersji M.
W momencie zakupu miała 80070 km na liczniki dostałem do niej dwa komplety opon.
Cena 30500 zł

Awatar użytkownika
wnuczak

Post autor: wnuczak »

ja swoją wersję L kupiona nową w 2013 z wyprzedaży rocznika 2012 (produkcja 12.2012) z przebiegiem 85000km, serwisowaną, zadbaną, itd. sprzedałem po niecałych 4 latach za 28000 prywatnie, w salonie proponowali 26000-26500.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Koszty”