W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Same zalety.

+ i -
Awatar użytkownika
sunset

Same zalety.

Post autor: sunset »

Czy Rio ma jakieś wady? (poważne wady?) Ja widzę tylko same zalety:
Nowość na rynku a jednocześnie kolejna wersja już baaardzo dopracowanego modelu.
Gabaryty - niby nie za duży a w swojej klasie największy i najobszerniejszy (porównywany z gabarytami T.Yaris).
Zwrotny i zwinny.
Super ekonomiczne silniki (w tym nowoczesne i już też dopracowane poprzez kolejne wersje).
Auto ogólnoświatowe na wszystkie rynki.
Produkowane w Korei a nie w Chinach.
W zarządzie firmy Niemiec z audi i vw.
Części dużo i będzie jeszcze więcej bo to bliźniacze rozwiązanie jak w Hyundaiu (żeby nie napisać że niektóre identyczne jak w i20).
Kia w grupie kapitałowej z Hyundai.
Na rynku kryzys a Kia wbrew wszystkim markom ma trend odwrotny i sprzedaż im rośnie.

Czego chcieć więcej ?
Auto godne polecenia i naśladowania przez konkurencję
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2013, 08:28 przez sunset, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Fenomen Kia jest prosty. Po pierwsze poprawa jakości i dorównanie do poziomu europejskiego, po drugie niepowtarzalny design , po 3 nadal w miarę przystępne ceny i dobre wyposażenie w standardzie.

Awatar użytkownika
sunset

Sama prawda o Kia Rio
~ Administracja
Dbaj o zrozumiałość tekstu.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2013, 11:50 przez sunset, łącznie zmieniany 1 raz.

grzech75

Post autor: grzech75 »

Zalety: przede wszystkim autko jest wygodne. Nie myślę tylko o fotelach ale ogólnie o ergonomii samochodu, która sprawia, że mam wrażenie, iż wszystko jest "pod ręką". Każdy, kto wsiada do mojej rijówki to zauważa. Wygoda (a to dla mnie bardzo ważne), przestronność i cisza w samochodzie. To lubię najbardziej. Dlatego duży + za ergonomię i wygodę pojazdu. W tej cenie i w tym segmencie trudno znaleźć coś lepszego.

Awatar użytkownika
Ryjek

Post autor: Ryjek »

aż miło poczytać, że Ryjówka jest taka fajna :)

Awatar użytkownika
sunset

A coś może dodasz z Twoich zauważonych zalet Kia Rio ? co się Tobie podoba w tym aucie ?
RIO 1.25 CVVT Kappa 85KM @ 121Nm

Awatar użytkownika
Ryjek

Post autor: Ryjek »

Oprócz tych zalet, to jak dla mnie w Ryjówce zastosowali także fajny patent na rozdrabnianie płynu do spryskiwania szyb. Przy psikaniu su;er spryskuje całą powierzchnię szyby i dzięki temu wycieraczka nie jeździ na początku po suchym.

Podoba mi się też funkcjonalność wnętrza - liczne schowki, a także bardzo duża ilość miejsca na nogi z przodu. Takiej przestronności często nie mają auta klasy wyższej!

Odgłos silniczka 1,4 również bardzo mi przypadł do gustu - jak zegareczek na jałowych obrotach, a przy wyższych fajnie brzmi coś ala odkurzacz, albo coś w tym stylu - trudno porównać, ale odgłos fajny.

Awatar użytkownika
sunset

potwierdzam super działanie spryskiwacza - jak na razie najlepiej działający ze wszystkich pojazdów jakie użytkowałem :-)

silnik mam 1.2 i też niczego sobie ładnie mruczy na wyższy obrotach, a na biegu jałowym totalna cisza i brak wogóle odczucia że silnik pracuje :-)

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Mnie pozytywnie zszokowała ilość miejsca z tyłu. Zaznaczam, że mam wersję 3 drzwiową i zaglądając za fotel wydaje się że się człowiek nie zmieści, ale jak się wsiądzie to normalnie jak w naszej starej Volviance V40 :)

Bardzo dobre światła. Naprawdę rewelacyjnie oświetlają drogę - w porównaniu do innych samochodów które miałem i którymi jeździłem.

Piękna linia boczna wersji 3 D :D

Gniazdo USB do pędraka - najbardziej przydatny element wyposażenia :D
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
sunset

POTWIERDZAM!!! USB to naj naj naj gadżet :-) :-) każde auto to powinno mieć w tych czas a obecnie to nadal rzadkość

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

Fajne jest doświetlanie zakrętów :-)

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Rzeczą, której może niewielu z Was docenia, pewnie kilku nawet nie zauważyło, to fakt, że tylne światła świecą się przy włączonych dziennych. Aktualnie nie ma takiego wymogu prawnego, a dzięki temu jadąc w cieniu, tunelu itp nie trzeba się bać o tyłek :)

[ Dodano: 2013-04-20, 22:12 ]
greey pisze:Fajne jest doświetlanie zakrętów :-)
Kto ma, ten ma :D
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

Myślałam, że wszyscy mają..

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

U mnie świecą się światła do jazdy dziennej ale tylko z przodu a nie z tyłu. Tył mi świeci jak zapale pozycyjne lub normalne, ale do jazdy dziennej zapalają mi się zaraz po załączeniu silnika ;-(. Czy komuś w sedanie świeci tył na dziennych ż? jak tak to dajcie znać

[ Dodano: 2013-04-20, 23:04 ]
Tomash pisze:Rzeczą, której może niewielu z Was docenia, pewnie kilku nawet nie zauważyło, to fakt, że tylne światła świecą się przy włączonych dziennych. Aktualnie nie ma takiego wymogu prawnego, a dzięki temu jadąc w cieniu, tunelu itp nie trzeba się bać o tyłek :)

[ Dodano: 2013-04-20, 22:12 ]
greey pisze:Fajne jest doświetlanie zakrętów :-)
Kto ma, ten ma :D
A czy Ty na pewno jeździsz na dziennych(LED jak mniemam) a nie na pozycyjnychż? ż?. Wydaje mi się że normalnie w zadnym aucie nawet co ma fabrycznie LEDY nie świeci tył

Awatar użytkownika
wnuczak

Post autor: wnuczak »

u mnie przy dziennych tył się nie świeci..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zalety i wady”