W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Wymiana płynu hamulcowego.

Zrób to sam!
adiek

Wymiana płynu hamulcowego.

Post autor: adiek »

Cześć
Czy ktoś z was wymieniał już samodzielnie płyn hamulcowy w układzie?
Sama wymiana płynu z zacisków przednich i tylnych nie sprawi mi problemu. Wystarczy, że podłączę odsysarkę przez zaworki odpowietrzające i na bieżąco będę uzupełniał płyn w zbiorniczku wyrównawczym - Tak robiłem w 2 innych autach.

Zastanawia mnie tylko czy oprócz wymiany płynu z zacisków, nie wymienia się płynu hamulcowego gdzieś w okolicach wysprzęglika?
Ostatnio zmieniony 13 lis 2017, 17:24 przez adiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Ja wymieniałem płyn 2 razy, ale mam automat, więc sprzęgło mnie nie teges :cool:

Ale masz rację, że może być jeszcze dodatkowe miejsce do odessania płynu.
Pozdrawiam
Churek

czerwo

Post autor: czerwo »

Tak wymienia się a przynajmniej powinno.

adiek

Post autor: adiek »

czerwo pisze:Tak wymienia się a przynajmniej powinno.
Orientujesz się i jesteś w stanie pomóc w znalezieniu tego dodatkowego odpowietrznika?
Pod maską nie potrafię zlokalizować, na kanale też nie wiem w którym miejscu on może być...:/

czerwo

Post autor: czerwo »

Na wyprzęgniku szukaj.
Załączniki
1.png
2.png

ODPOWIEDZ

Wróć do „Manuale”