W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

VI przegląd po 6 latach.

Koszty użytkowania, ceny.
Awatar użytkownika
Cichy
VIP

VI przegląd po 6 latach.

Post autor: Cichy »

Przegląd po 45 tyś. km. + przegląd lakieru - 304 zł.
Filtr oleju - 39 zł.
Olej Castrol Magnatec 5W-40 - 146 zł.
Filtr pyłkowy - 71 zł.
Płyn zimowy do spryskiwaczy - 9 zł.
Badanie techniczne - 98 zł.

Filtr powietrza czysty bo całe lato jeździłem na filtrze stożkowym. Największy koszt to oczywiście "robocizna", za jakieś 2,30h czasu pracy. Ale ogólnie nie narzekam. Szybko i konkretnie. Sprawdzili mi akumulator, podobno 75 - 80 % sprawności początkowej - przy mrozach mogą być problemy. (ostatnio rozładowałem w jakieś 50 minut, słuchając radia na postoju i używając odkurzacza z gniazda zapalniczki, po czym prostownikiem naładowałem na maks w 30 minut)
Mechanicy zachwyceni stanem auta pytali czy nie chcę sprzedać :cool:
Pokręciłem się po salonie, obejrzałem Stonica. W środku identyczny z Rio, z zewnątrz trochę podniesiony i moim zdaniem odrobinę ładniejszy, ale ogólnie małe auto. Soul wydawał się większy.
Co za rok, to czas pokaże. Pewnie już nie w ASO, tylko normalny serwis. W zasadzie jestem mega zadowolony z auta i pewnie nie prędko będę się rozglądał za nowym.

Awatar użytkownika
paco rabanne

Post autor: paco rabanne »

Siemka

Ja dzisiaj byłem ze swoją Rio na wymianie opon. Widziałem cennik i roboczogodzina tam wynosi 180zł, przegląd lakieru 90 zł. Dobrze, że z chłopakami można było się dogadać bo w cenniku wymiana kosztuje u nich 158zł , a mi wymienili za 100 zł z fakturą.
Widać, że nie policzyli Ci drogo za przegląd.

Pozdrawiam :cool:

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

paco rabanne pisze:Siemka

Ja dzisiaj byłem ze swoją Rio na wymianie opon. Widziałem cennik i roboczogodzina tam wynosi 180zł, przegląd lakieru 90 zł. Dobrze, że z chłopakami można było się dogadać bo w cenniku wymiana kosztuje u nich 158zł , a mi wymienili za 100 zł z fakturą.
Widać, że nie policzyli Ci drogo za przegląd.

Pozdrawiam :cool:
Robocizna to tak naprawdę jakieś 200 zł, więc znośnie. 100 zł jest za ten cały "przegląd lakieru", czyli można powiedzieć że stówka dla nich za nic.

Awatar użytkownika
paco rabanne

Post autor: paco rabanne »

Myślę, że każda marka ma swój "smaczek" w ASO. Wszystko zależy od ludzi i dogadania się. W Jednym ASO pojadą z cennika, a w drugim dadzą rabat, że wyjdzie Cię połowa ceny. Jak nie będą kroić to mogę serwisować ją do 7 lat. Jeśli nie będą chcieli się dogadać to po 2 latach użytkowania przestanę tam jeździć skoro można coś mieć połowę taniej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Koszty”