W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Kia Rio 4(?) Sedan.

Luźne rozmowy na każdy temat.
tookaun

Post autor: tookaun »

Nie wiem jak w sedanie. ale wózek spacerówka wchodzi swobodnie do bagażnika hatchbacka rio3. I zostaje miejsce na dwie średnie torby sportowe. Z gondolowym to zależy od modelu, ale też przy pomysłowym złożeniu raczej dałby radę się zmieścić,, chociaż już bez innego bagażu. Trzeba pamiętać, że gondolowego używa się stosunkowo krótko i w tym czasie być może i tak nie będzie okazji pojechać na wakacje, więc nie ma co się nim bardzo sugerować kupując auto na lata.

Awatar użytkownika
paco rabanne

Post autor: paco rabanne »

krzybiel pisze:
paco rabanne pisze:Dla mnie
Według mnie ;)
Jak taki dokładny jesteś to sprawdź proszę interpunkcję w poście, bo nie wiem, czy jest poprawnie ;)

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Wyluzujcie. Ja jeżdżę chathbackiem a ostatnio łapię się na tym że chyba jednak wolałbym sedana i chodzi tu wyłącznie o wygląd, a nie żaden prestiż. Co bardziej prestiżowego jest w sedanie, przecież to jest to samo auto. ;-)

ravjestem2

Post autor: ravjestem2 »

Sedan ma jedną ciekawą zaletę. Mniej papra się tylna szyba. Dzięki kufrowi który działa jak odchylacz strug błota i brudu spod tylnych kół. I nie trzeba się użerać z tylną wycieraczką przecierającą jakiś skrawek szyby. Przeziernik do tyłu.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to średni argument na korzyść sedana. Ale mimo wszytko po kilkunastu latach jeżdżenia autkami ze ściętym tyłem jest delikatna ulga.

Awatar użytkownika
paco rabanne

Cichy, Masz w 100% rację. Co to za różnica prestiżu, mając w środku te same auto (pomijając bagażnik). Każdy ma swoje poglądy wybierając auto. Ja jeżdżę często na lotnisko z rodziną i nie wyobrażam sobie żeby pasażerowie z tyłu trzymali walizki na kolanach :-) Jednak sedan ma pojemniejszy bagażnik. Mimo to, że ten sam model. Jak bym miał więcej kasiorki to na pewno dla mnie wygodniejsze by było kombi. Niestety między Rio w sedanie a Ceed'em w kombi była różnica cenowa...

Pozdrawiam "sedaniarzy" i "hatchbekowców" ;D

Awatar użytkownika
Soul_Man
VIP
Generacja Rio: IV (YB; 2017+)
Wyposażenie: L + Navi
Silnik: 1.4 100KM
Kolor: Smoke Blue
Inne auto / jakie?: Saab 9-5 2.3T

Post autor: Soul_Man »

paco rabanne pisze:Dla mnie hatchback jest dla młodzieży singli i kobiet. Sedan i kombi dla rodziny.
Nie jestem młodzieżą, kobietą ani singlem, mam rodzinę, a jednak wolę hatchbacka ;-)

Moim zdaniem w przypadku Rio nadwozie sedan nie ma większego wpływu na "rodzinność" tego auta, to w końcu przerośnięty mieszczuch.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Szkoda że nie ma kombi. Z tak małych aut w kombi kojarzę tylko Clio.

Awatar użytkownika
paco rabanne

Po co KOMBInować jak można kupić Ceed'a w kombi :)

Awatar użytkownika
Soul_Man
VIP
Generacja Rio: IV (YB; 2017+)
Wyposażenie: L + Navi
Silnik: 1.4 100KM
Kolor: Smoke Blue
Inne auto / jakie?: Saab 9-5 2.3T

Post autor: Soul_Man »

Cichy pisze:Szkoda że nie ma kombi. Z tak małych aut w kombi kojarzę tylko Clio.
Jest też Fabia kombi.
paco rabanne pisze:Po co KOMBInować jak można kupić Ceed'a w kombi :)
Cee'd to już inny segment.

Awatar użytkownika
krzybiel

Post autor: krzybiel »

paco rabanne pisze:
krzybiel pisze:
paco rabanne pisze:Dla mnie
Według mnie ;)
Jak taki dokładny jesteś to sprawdź proszę interpunkcję w poście, bo nie wiem, czy jest poprawnie ;)
Nie ma sprawy, w powyższym zdaniu brakuje jednego przecinka ;)

Awatar użytkownika
paco rabanne

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”