W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Awaria skrzyni biegów

raheemateone

Awaria skrzyni biegów

Post autor: raheemateone »

Dzień dobry, wczoraj miałem nieprzyjemną sytuacje. Przy redukcji z 4 biegu na 3 usłyszałem takie lekkie charczenie z okolic skrzyni biegów, zjechałem na pobocze aby zobaczyć co się dzieje. Po wyjściu z auta zobaczyłem ciągnącą się plamę oleju za samochodem. A spod podwozia olej lał się jak woda z kranu. Nie najechałem na nic, normalna miejska jazda. Załączam zdjęcie jak to wygląda pod spodem. Mechanik z lawetą jest zamówiony na dzisiaj. Problem tylko ze jestem 1000 km od Polskiej granicy. Ktoś wie co mogło się stać? Kia Rio 2013, 1.2 benzyna.

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Co by tu napisać chyba się rozjeb.....
Satelity się rozpięły i wywaliło dziurę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usterki”