W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Nowa odsłona Rio

Media, newsy.
Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

krzybiel pisze:
kubeusz77 pisze:Rio III ma swoj fajny zadziorny lekko sportowy wygląd.
W III przód w wersji po FL wygląda nadal jak najbardziej nowocześnie ale tył to już poprzednia epoka ;)
Mhm.na to nigdy nie wpadłem. Mnie chyba własnie ta poprzednia epoka najbardziej sie podoba. Zwłaszcza pod wzdlędem mechanicznym.

Awatar użytkownika
krzybiel

Post autor: krzybiel »

kubeusz77 pisze:Zwłaszcza pod wzdlędem mechanicznym.
Tutaj się z Tobą jak najbardziej zgodzę, tym bardziej jak samemu trzeba utrzymywać auto, stąd sam zakupiłem wersję 1.4 gdzie raczej napraw silnika i osprzętu nie uraczę :)
Ale pamiętajmy, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :) i np. w służbowym aucie wszelkie wynalazki typu turbiny itp jak najbardziej mi odpowiadają, w końcu nie ja płacę za naprawy, a komfort i elastyczność jazdy to bajka :) Uwierz, że 3.0 TFSi robi robotę ;)

Awatar użytkownika
rio_pn

Post autor: rio_pn »

czy sedan będzie dostępny w Polsce?

Rafael
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

rio_pn pisze:czy sedan będzie dostępny w Polsce?
Nie sądzę, aby KIA się to opłacało. U nas popularne są SUV-y i HB, a za oceanem zamiast HB częściej widać sedany.

Awatar użytkownika
Soul_Man
VIP
Generacja Rio: IV (YB; 2017+)
Wyposażenie: L + Navi
Silnik: 1.4 100KM
Kolor: Smoke Blue
Inne auto / jakie?: Saab 9-5 2.3T

Post autor: Soul_Man »

Mało praktyczny taki mini-sedan, nie dziwię się, że mało popularne.

Rafael
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

Soul_Man pisze:Mało praktyczny taki mini-sedan, nie dziwię się, że mało popularne.
I tak i nie. Biorąc pod uwagę kufer sedana jest ogromny w porównaniu z bagażnikiem HB. Z drugiej strony duże gabarytowo przedmioty wejdą prędzej do HB po złożeniu siedzeń.

Teraz po prostu są czasy aut typu SUV i kompaktów. Na niekorzyść sedana jest też to, że w EU mamy wszystko mniejsze niż za oceanem łącznie z miejscami do zaparkowania. HB potrzebuje mniej miejsca stojąc jeden za drugim. Dla mnie plus sedana to to, że jadąc na wakacje z całą rodziną nie muszę mieć bagażnika dachowego.

epsi

Post autor: epsi »

No z tymi SUV-ami i kompaktami - to rzeczywiście dużo większa popularność niż kiedyś.
SUV - zapewnia lepszy komfort jazdy, wygodę - ale poszczególne elementy, składniki, części zamienne - są po prostu droższe.

Zawsze można pójść w kierunku opon budżetowych np Dębica np dębica frigo 2 185/65r15: https://www.sklepopon.com/opona-zimowa/ ... 88-t-88907

ODPOWIEDZ

Wróć do „Media”