W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Podgrzewane fotele kia Rio XL

Krolik1235

Podgrzewane fotele kia Rio XL

Post autor: Krolik1235 »

Witam mam problem z Moją kia posiadam oryginalny zestaw podgrzewanych foteli. Fotel pasażera grzeje super i równomiernie lecz problem jest z fotelem kierowcy oparcie grzeje bez problemów lecz siedzisko z jedną strony grzeje normalnie a z drugiej aż pazy(grzeje jedna strona mocniej niż druga)proszę o pomoc jeśli ktoś wie w czy może być problem. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ari93
Moderator
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M + Tempomat
Silnik: 1.4 DOHC LPG
Przebieg: 109000
Kolor: Biały
Typ nadwozia: Sedan

Post autor: Ari93 »

Z uszkodzonym przewodem, przerwanym czy pękniętym. Dobrze by było to naprawić, póki co chociaż trochę grzeje ale z czasem przestanie łączyć, zaczną się wytwarzać jakieś iskry pomiędzy połączeniem pod wpływem ruchów tyłka... no tak średnio ;/ Ja bym do czasu naprawy z tego nie korzystał tym bardziej że nie wiadomo gdzie jest problem.

Awatar użytkownika
beti

Post autor: beti »

Zakupiłem w Bidzie za 29zeta i hula bezproblemowo. Nakładka 3 poziomy grzania z zapalniczki zasilanie
RIO 1.4 L Sedan

Awatar użytkownika
Ari93
Moderator
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M + Tempomat
Silnik: 1.4 DOHC LPG
Przebieg: 109000
Kolor: Biały
Typ nadwozia: Sedan

Post autor: Ari93 »

Myślałem o takim "wynalazku" dla dziewczyny bo trochę jest "zmarźlakiem"... warto? ;)

Awatar użytkownika
beti

Post autor: beti »

Działa. Ranem zawsze zimno każdemu. 2 minutki i błogość. A tak cały rok pokrowiec na fotel
RIO 1.4 L Sedan

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wewnętrzne”