W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Mój Kij

Nasze auta.
SirMicho

Mój Kij

Post autor: SirMicho »

A oto moja Kia Rio IV.

Jak widać nie ma fajerwerków. Jest to podstawowa i całkiem goła (choć przyznać trzeba, że żadne Rio nie jest gołe) Kia Rio IV w wersji wyposażenia M. Żadnych dodatkowych pakietów nie brałem (prócz maty do bagażnika). Za to podniosłem sobie silnik i jeżdżę na 1,4 100KM.

Jest to moje pierwsze w życiu nowe auto a drugie w ogóle i jestem bardzo zadowolony. Przy zakupie niestety mocno ograniczał mnie budżet. Poprzednio jeździłem Toyotą Yaris pierwszej generacji więc swoje lata miała. Przesiadka z tamtego auta (bez klimy jeszcze i 3 drzwi) do Rio to jak przekraczanie bram do innego świata. Przed zakupem rozważałem wzięcie trzyletniego Yarisa III, bo byłem naprawdę bardzo zadowolony z tego jak poprzednia Toyotka się sprawowała i jak niezawodna była. Ale cenowo wychodziło niewiele mniej niż musiałbym zapłacić za nowe Rio. Wybór był prosty. Nie żałuję.

Dość gadania, oto ona.
Załączniki
IMG_20170924_182701056.jpg

Automaciek

Post autor: Automaciek »

No i gratulacje, skromne, ale nowe i własne! I jak mówią optymiści, "M" to mniej bogata wersja. Skromnie wyposażony to był mój pierwszy nowy samochód Opel Astra F, silnik 1.4 60km, i kierownica stanowiły "full wypas". ;D

ERVIN

Post autor: ERVIN »

Gratuluję zakupu! Niech się dobrze jeździ :-D

Awatar użytkownika
paco rabanne

Post autor: paco rabanne »

Gratuluję!
Ja też mówiłem, że nigdy nie wezmę nowego auta z salonu, a jednak... :-D

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Jeżdżę Mką 6 lat i nie narzekam. Gratuluję nowego auta.

Gandalf wej

Re: Mój Kij

Post autor: Gandalf wej »

SirMicho pisze:A oto moja Kia Rio IV.

Jak widać nie ma fajerwerków. Jest to podstawowa i całkiem goła (choć przyznać trzeba, że żadne Rio nie jest gołe) Kia Rio IV w wersji wyposażenia M. Żadnych dodatkowych pakietów nie brałem (prócz maty do bagażnika). Za to podniosłem sobie silnik i jeżdżę na 1,4 100KM.

Jest to moje pierwsze w życiu nowe auto a drugie w ogóle i jestem bardzo zadowolony. Przy zakupie niestety mocno ograniczał mnie budżet. Poprzednio jeździłem Toyotą Yaris pierwszej generacji więc swoje lata miała. Przesiadka z tamtego auta (bez klimy jeszcze i 3 drzwi) do Rio to jak przekraczanie bram do innego świata. Przed zakupem rozważałem wzięcie trzyletniego Yarisa III, bo byłem naprawdę bardzo zadowolony z tego jak poprzednia Toyotka się sprawowała i jak niezawodna była. Ale cenowo wychodziło niewiele mniej niż musiałbym zapłacić za nowe Rio. Wybór był prosty. Nie żałuję.

Dość gadania, oto ona.
Ja się przesiadłem z Golfa 3 1.4 z 300 tyś km przebiegu i jeszcze gaz.U czucie było jak by wszyscy jechali a ja stoję . A moja M z turbiną to rakieta i klimą,wspomaganie, a jak hamuje "Cudeńko""" ;D ;D ;D

Awatar użytkownika
Soul_Man
VIP
Generacja Rio: IV (YB; 2017+)
Wyposażenie: L + Navi
Silnik: 1.4 100KM
Kolor: Smoke Blue
Inne auto / jakie?: Saab 9-5 2.3T

Post autor: Soul_Man »

Rio ma ten plus, że jest w miarę lekkie (jak na dzisiejsze standardy) więc nawet po przesiadce z mocniejszego auta jest całkiem przyjemnie (mówię o 1.4 100KM). Ale szkoda, że nie ma wersji GT, brałbym jak rolnik dotacje ;)

Awatar użytkownika
tyka47
VIP
Wyposażenie: business line
Silnik: 1,2 benzyna
Przebieg: 43000
Kolor: biały
Typ nadwozia: hatchback
Inne auto / jakie?: RIO IV

Post autor: tyka47 »

Biały rządzi ! :cool: :-)
Gratuluję zakupu.
Swoją drogą początkowo RIO IV wcale mi się nie podobało, ale z biegiem czasu opatrzyło się troszkę i już taki krytyczny nie jestem.
.
.
.
Uważajcie na ludzi którzy się nie śmieją - są niebezpieczni :>

SirMicho

Post autor: SirMicho »

Dziękuję wszystkim za gratulacje.

Z początku nawet nie brałem Rio pod uwagę... klapki na oczy i tylko Yaris. Ale teraz to kurczę, to Rio takie piękne, że Yaris się chowa. Taka agresywna sylwetka, z charakterem. I ten biały kolor do tego.

Awatar użytkownika
Kamil22
Generacja Rio: IV (YB; 2017+)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4 DOHC 100 KM
Przebieg: 22000
Kolor: Signal Red
Pakiety: Brak
Tapicerka: Tonowana Czarna(WK)
Typ nadwozia: Hatchback 5d.
Inne auto / jakie?: Brak

Post autor: Kamil22 »

Ja też zdecydowałem się na podstawową wersje tylko dobrałem mocniejszy silnik ze względu na 6 biegową skrzynie i kolor Signal Red i jestem bardzo zadowolony, a żadne ekrany dotykowe nie są mi potrzebne do szczęścia.
-
-
Jeśli samochód nie sprawia przyjemności, to nie można go określić tym mianem.
Akio Toyoda, szef Toyota Motor Corporation.

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Gratuluję
Ja również mam "M" i też białą. W codziennej eksploatacji niczego mi nie brakuje. Zestaw głośnomówiący sobie dokupiłem na aliexpress.
Może trochę podczas podróży po autostradzie brakuje mi tempomatu, ale za to mam nowe auto i 109 KM.
Swoją drogą ciekawe gdzie w "4" zgubili te 9 KM i dlaczego w wersji M nie ma z tyłu hamulców tarczowych a w "3" są.

Awatar użytkownika
Ari93
Moderator
Wyposażenie: M + Tempomat
Silnik: 1.4 DOHC LPG
Przebieg: 109000
Kolor: Biały
Typ nadwozia: Sedan

Post autor: Ari93 »

Co do 9 KM to wszystkie auta (Kii, Hyundaia) z silnikiem 1.4 DOHC mają 100 KM OPRÓCZ właśnie Rio 3 także poprawne pytanie brzmi; gdzie w 3 znaleźli te dodatkowe 9KM ;)

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Ciekawe czy te 9 KM faktycznie jest :~

Rafael
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

Na pewno jest 109KM. Wersja 1.25l przed liftem miała 86KM, a po lifcie ma 84KM. Powodem jest zmiana mapy silnika ze względu na normę spalin. Możliwe, że silniki 100KM od 109KM się w większości niczym nie różnią i mają mniejszą moc ze względu na normę emisji spalin?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje Rio”