W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Czerwone Ferrari

Nasze auta.
f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Słuchajcie, mojego Rio nie mam od marca, ale z tego co widzę to dealer ciągle ma go wystawionego na Otomoto. Ja go nie linkuję, ponieważ nie ja sprzedaję, ale jakby ktoś był zainteresowany moim byłym samochodem to mogę podrzucić linka i wszystko o nim opowiedzieć... ;)

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

Dobrą cenę musieli Ci zaproponować , skoro zostawiłeś u dilera . Za moje Rio wziąłem prawie 9 tyś więcej od tego co zaproponował diler :-)
Jacek

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Nie chodziło o cenę tylko o chęć szybkiej i bezproblemowej odsprzedaży. Wiem, że trochę straciłem i byłem na to przygotowany :)

Awatar użytkownika
krzybiel

Post autor: krzybiel »

f0ku5 pisze:Nie chodziło o cenę tylko o chęć szybkiej i bezproblemowej odsprzedaży. Wiem, że trochę straciłem i byłem na to przygotowany :)
Kto bogatemu zabroni :D :D :D

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Czasem potrzeba pozbycia się starego samochodu nie ma ceny - byle ktoś to wziął ;) :D
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Jak to mówią:
Właściciel auta cieszy się 2 razy,jak kupuje i jak sprzedaje :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje Rio”