W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Poprawa audio.

Zrób to sam!
Awatar użytkownika
Ari93
Moderator
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M + Tempomat
Silnik: 1.4 DOHC LPG
Przebieg: 109000
Kolor: Biały
Typ nadwozia: Sedan

Post autor: Ari93 »

Trochę jest w sensie pomiędzy boczkiem a blachą jest całkiem sporo powietrza także jak sobie umiejętnie powycinasz to jakaś fajny i mocny głośniczek 8" powinien się zmieścić nie zmniejszając zbytnio pojemności. Mówię o sedanie, nie mam pojęcia jak to u Ciebie w hatchbacku... boczek za gruby nie jest także przynajmniej u mnie można ponaciskać i wyczuć ile tam jest miejsca.

Tomasz

Post autor: Tomasz »

Ok czyli i tak muszę rozebrac bo głośnik bedzie 30cm bo taki mam :P a jak nie to zmieszcze go zamiast koła zapasowego.

Tomasz

Post autor: Tomasz »

Grzebałem i znalazlem ale nie wiem dla czego taka cena
https://www.ebay.com.au/itm/Kia-Rio-201 ... 2341826839
Gdy bedzie sie mialo taką konstrukcje to i tak w boczku trzeba bedzie wyciąć otwór i wygluszyc go czymś. Jak opanuje moj pomysl to zrobie osobny tutorial.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Manuale”