W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Wymiana przedniej szyby.

dzordz1234

Wymiana przedniej szyby.

Post autor: dzordz1234 »

Cześć!

Moje dwumiesięczne Rio słabo zniosło bliskie spotkanie z kamykiem na autostradzie, w związku z czym muszę wymienić przednią szybę.

Czy ktoś z Was przez to przechodził i może podzielić się wrażeniami + informacją o kosztach (ASO / poza ASO).

Czy zrobienie tego poza ASO sprawi, że stracę gwarancję?
Ostatnio zmieniony 15 sty 2018, 08:52 przez dzordz1234, łącznie zmieniany 1 raz.

aryst

Post autor: aryst »

tydzień temu robiłem.
2200zł ASO, wziąłem na AC.

jednego dnia przywiozlem auto, drugiego do odbioru.

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Poza ASO może być dużo taniej a szyba też porządna.

Kiedyś w Pandzie walnęła mi szyba w tylnej klapie i w ASO 1100 z wymianą + 2 dni czekania, w serwisie szyb - 350 złotych z wymianą od ręki. (oryginalny Pilkinton - czy jak to się tam pisze)

Jeśli szyba będzie wymieniona zgodnie ze sztuką i dostaniesz na to kwit to nie ma mowy o utracie gwarancji - no bez przesady.

Większy problem to naklejka rejestracyjna - niektórzy ją "przeklejają" ale chyba lepiej zrobić duplikat.
Pozdrawiam
Churek

dzordz1234

Post autor: dzordz1234 »

aryst pisze:tydzień temu robiłem.
2200zł ASO, wziąłem na AC.

jednego dnia przywiozlem auto, drugiego do odbioru.
W którym ASO to robiłeś?

Awatar użytkownika
Rejmi

Post autor: Rejmi »

dzordz1234 pisze:Czy ktoś z Was przez to przechodził i może podzielić się wrażeniami + informacją o kosztach (ASO / poza ASO).
potwierdzam różnicę kosztów - w aso worek złota poza aso będzie to ok 1/3 ceny
tez w Pandzie wymieniałem i w aso ok 1100-1200 zł wołali a poza aso nie przekroczyło 350 zł

jezeli zalezy ci na tym by miec org szybe to owszem w aso zrob ale z casco

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie, przeglądy, ASO”