W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Dywaniki Welurowe.

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Dywaniki Welurowe.

Post autor: kubeusz77 »

Witam
Info dla wszystkich zainteresowanych:
W salonach Kia jest promocja na oryginalne dywaniki welurowe.
Dzisiaj zakupiłem. Cena promocyjna to 138 zł.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2017, 17:43 przez kubeusz77, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
krzybiel

Re: Dywaniki Welurowe

Post autor: krzybiel »

kubeusz77 pisze:Witam
Info dla wszystkich zainteresowanych:
W salonach Kia jest promocja na oryginalne dywaniki welurowe.
Dzisiaj zakupiłem. Cena promocyjna to 138 zł.
Jaka jest jakość tych dywaników? Takie cieniutkie czy troszkę grubsze?

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP

Troszke grubsze

Awatar użytkownika
krzybiel

Trochę drożyzna te oryginały. Na allegro całkiem przyzwoite z opcjami i kolorami do wyboru za 85zł.
Np.: http://allegro.pl/kia-rio-iii-3-od-2011 ... 61016.html

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP

Jak to oryginał :-/
Mnie trochę zraziło że napis RIO jest tylko od strony kierowcy. Ale moja ładniejsza połowa obejrzała i stwierdziła że są porządnie uszyte. Kiedyś kupiłem na allegro dywaniki do Renault to niestety dywanik kierowcy nie wytrzymał i przetarł sie po 2 sezonach letnich. Zobaczymy jak te oryginały na zimę i tak będe zakładał gumowe.

Minis1

Post autor: Minis1 »

Ja od nowości miałem welurowe oryginalne z napisem RIO po stronie kierowcy ale w miejscu gdzie trzyma się piętę wytarły się trochę.. Ciężko się też je odkurza. Gumowe jak dla mnie lepsze :P

Awatar użytkownika
g_kamyk

Post autor: g_kamyk »

Tylko że gumowe latem mają specyficzny zapach. Ja na lato mam welur, na zime gume.

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP

g_kamyk pisze:Tylko że gumowe latem mają specyficzny zapach. Ja na lato mam welur, na zime gume.
Dokładnie tak !!! :-)

czerwo

Post autor: czerwo »

W oryginalnych po ponad 100tys są dwie dziury na wylot ale i tak sporo wytrzymały.

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP

A wyjmowałeś je na zimę?

czerwo

W pierwszą zimę :) Później nie chciało mi się przekładać, poza tym nie przepadam za gumowymi.

piotr900

Post autor: piotr900 »

Przy zakupie dostalem welurowe z napisem Rio oraz gumowe. Gumowe bardzo fajne ale te welurowe kiepskiej jakości są- nieco na cienkie oraz materiał z którego są zrobione jest słaby.
Wolałbym zamówić dywaniki z jakiejś firmy niż kupowac w Kia te oryginały. Te "nie oryginalne" są dużo lepiej wykonane i mozna wybrac oczywiście kolory.

Awatar użytkownika
krzybiel

g_kamyk pisze:Tylko że gumowe latem mają specyficzny zapach.
Tutaj się akurat nie zgodzę. Są dywaniki gumowe, które śmierdzą i takie, które nie śmierdzą, i to nawet przy bardzo wysokich temperaturach. I to nie mój wymysł, tylko przetestowane spostrzeżenie :)
Wszystko zależy od mieszanki gumy i kauczuku, który został zastosowany do wykonania dywaników. Zobacz jak śmierdzą tanie chińskie trampki z rynku za 15zł, a średnie markowe już tylko lekko zalatują ;)

czerwo

Zgadzam się. Moje gumowe latem śmierdzą, ale w poprzednim aucie nie było problemu.

Awatar użytkownika
krzybiel

Dodam jeszcze, że czasami dywaniki kupowane w tej samej firmie i niby od tego samego producenta tez potrafią śmierdzieć lub nie :) Pamiętam jak zamawiałem w tym samym czasie kpl do swojej toyoty i ojca renault, to wyglądały tak samo (oczywiście inny wzór) ale ojca były bezwonne, a moje zalatywały gumą ;) Z tego co pamiętam to były to GJK Styling. Obecnie w białej i czarnej Rio mam jakieś noname-y od dealera i są zupełnie bez zapachu, nawet jak auto stoi cały dzień na parkingu w pełnym słońcu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wewnętrzne”