W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Oświetlenie - żarówki

Awatar użytkownika
sunset

Oświetlenie - żarówki

Post autor: sunset »

Hej, czy Ktoś cos majstrował przy oświetleniu zewnętrznym lub wewnętrznym ż? zmianiał na przykład żarówki na inne, zmieniał na ledy, dodawał jakieś inne oświetlenie ż?

marcin8626

Post autor: marcin8626 »

ja zmienilem swiatla do jazdy dziennej na LEDY :) w srodku jeszcze nie zmienialem, ale tylne zarowki bede zmienial tez na led

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

Właśnie jakie żarówki , mam sedana i dostałem od kumpla takie żarówki http://www.net-led.pl/zarowki-led-z-trz ... us-cw.html bo jemu nie pasowały . Chciałem je założyć jako światła do jazdy dziennej w sedanie są na dole , tylko nie wiem czy trzonek będzie pasował .
Jacek

marcin8626

w instrukcji obslugi pod koniec ksiazki masz wymienione jakie zarowki musza byc :) i tam sobie zobacz, a jak nie to wyciagnij i zobacz

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

marcin8626 pisze:ja zmienilem swiatla do jazdy dziennej na LEDY :) w srodku jeszcze nie zmienialem, ale tylne zarowki bede zmienial tez na led
możesz podesłać typ lub link do tych LEDów ż?

marcin8626

mam takie zarowki led

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

Nie ma typowej instrukcji obsługi do sedana tylko jest do 5D :-/

Awatar użytkownika
Tedi_19

Te żarówki są 2 włóknowe a do sedana do dziennych są 1 włóknowe bo też chce zmienić o-o

Awatar użytkownika
jachnyc

marcin8626 pisze:w instrukcji obslugi pod koniec ksiazki masz wymienione jakie zarowki musza byc :) i tam sobie zobacz, a jak nie to wyciagnij i zobacz
Jak by było w instrukcji napisane jakie to są żarówki to bym sie nie pytał . Żeby wyciągnąc żarówke to musze miec wiechać na kanał i porozkręcać jakieś tam plastiki (chociasz to jest opisane w instrukcji ) :)
Jacek

Awatar użytkownika
Tedi_19

Nie trzeba wjeżdżać na kanał wystarczy się schylić włożyć rękę i odkręcić zaślepkę. A masz instrukcje obsługi strikte do sedanaż

Awatar użytkownika
jachnyc

Tedi_19 pisze:Nie trzeba wjeżdżać na kanał wystarczy się schylić włożyć rękę i odkręcić zaślepkę. A masz instrukcje obsługi strikte do sedanaż
Nie mam ogólną instrukcje do wszystkich modeli . W instrukcji jest opis wymiany żarówek świateł przeciwmgielnych , my tam w sedanie mamy światła do jazdy dziennej . Raczej bez kanału wymiana się nie obejdzie . Zrobi się cieplej to obadam dokładnie sprawe .
Jacek

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Jeden gość z aWc (zbychu1986) wymieniał żarówki na ledy i w krótkim poradniku ściągał przedni zderzak, więc już sam nie wiem :D
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Tedi_19

W sedanie jak się skręci koła, położy kolo koła to da się dosięgnąć do żarówek ze świateł dziennych i wymienić bo już je wyciągałem. Sprawdzone tylko trzeba uważać żeby nie wyłamać takich plastikowych patyczków :cool:

Awatar użytkownika
jachnyc

Tedi_19 pisze:W sedanie jak się skręci koła, położy kolo koła to da się dosięgnąć do żarówek ze świateł dziennych i wymienić bo już je wyciągałem. Sprawdzone tylko trzeba uważać żeby nie wyłamać takich plastikowych patyczków :cool:
Ok , dzięki za wskazówki , pozdrawiam
Jacek

Attache
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: Kamera cofania, czujniki, multimedia
Silnik: 1,4 DOHC CVVT
Przebieg: 28000
Kolor: Fresh Beige
Pakiety: Wszystkie dostępne
Tapicerka: Szara
Typ nadwozia: Hatchback
Inne auto / jakie?: Alfa Giulia 2.0 GME

Post autor: Attache »

Zmiana żarówek na inne typy niż podane w instrukcji użytkowania samochodu (homologacji) może spowodować zatrzymanie dowodu rejestracyjnego przez spostrzegawczego i "służbistego" policjanta.
Pozdrawiam

Tadeusz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie i elektryka”