W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Samoczynne włączenie sygnalizacji kierunkowskazów.

KsmVip
Posty: 29
Rejestracja: 05 sie 2014, 11:25
Lokalizacja: Warszawa

Samoczynne włączenie sygnalizacji kierunkowskazów.

Post autor: KsmVip »

Witam! Dzisiaj zastała mnie ciekawa sytuacja w moim aucie. A mianowicie, otwieram drzwi, wsiadam i jeszcze przy otwartych drzwiach, zapaliły mi się na desce rozdzielczej, strzałki od kierunkowskazów(tak jak przy włączeniu świateł awaryjnych), jednak awaryjne były wyłączone, a co najciekawsze, zapalały sie tylko w momencie kiedy wychylałem sie na lewa stronę. Myślałem, że miałem kluczyki w tylnych kieszeniach spodni, i po prostu przypadkowo wcisnąłem przyciski blokady drzwi. Jednak klucze leżały swobodnie na siedzeniu. Powtórzyło się to jeszcze kilka razy(przy każdym wychyleniu) i ustąpilo. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją? Zaznaczam, ze w nocy musiało być mokro i chłodno, bo rano wszystkie szyby zaparowane. Czyżby wina wilgoci lub problem z alarmem?
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie i elektryka”