W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

ponownie :)

Say: Hello!
Awatar użytkownika
Rejmi

ponownie :)

Post autor: Rejmi »

tym razem z prezentacją foto

podstawowa 1,2 wersja M 2016 r.

z dodatków póki co felgi, dywanik gumowy z podwyższonymi rantami do bagażnika i lekkie dodatkowe wytłumienie podłogi w bagażniku
Załączniki
kr3.jpg

ghost2255

Post autor: ghost2255 »

Rejmi pisze:lekkie dodatkowe wytłumienie podłogi w bagażniku
Czy jakieś zauważalne zmiany to dało?

Pokaz fotki

gregoreu
VIP

Post autor: gregoreu »

Bardzo fajne felgi-wygladaja rowniez ekstra na samochodzie
gregor

Awatar użytkownika
Rejmi

ghost2255 pisze:Czy jakieś zauważalne zmiany to dało?
Pierwsze chwile po odebraniu z salonu miałem wrażenie że z tylu lekko rezonuje - właściwie nie rezonuje a dźwięk dochodzący z tyłu jest nieco puszkowaty - charakterystyczny dla gołej blachy i dosłownie za kilka dni wygłuszyłem matą bitumiczną wnękę koła zapasowego - nic więcej - po wytłumieniu tego nie słyszę.

Ale mówię otwarcie w pandzie z której się przesiadłem do kijanki miałem wszystkie blachy (przegroda czołowa, drzwi, podłoga, bagażnik) dodatkowo wytłumione więc miałem inny punkt odniesienia

Awatar użytkownika
zalmen3
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L + tempomat
Silnik: 1,25
Przebieg: 99999
Kolor: wendy brown
Tapicerka: czarna
Typ nadwozia: hatchback
Inne auto / jakie?: Citigo

Post autor: zalmen3 »

Kurcze pierwsze alusy, które naprawdę mi się podobają w ryjówce. Podasz namiary na sklep i na same felgi, może się skuszę pod choinkę :devil2:

Awatar użytkownika
Rejmi

zalmen3 pisze:Kurcze pierwsze alusy, które naprawdę mi się podobają w ryjówce. Podasz namiary na sklep i na same felgi, może się skuszę pod choinkę :devil2:
ależ proszę bardzo aukcja allegro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”