W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Mechanik w Krakowie lub okolicy.

Pawel

Mechanik w Krakowie lub okolicy.

Post autor: Pawel »

Witam,

czy kto¶ ma godnego polecenia mechanika który zna siê na KIA, w Krakowie lub okolicy
mam dwie rzeczy do poprawienia:
- jeden z popychaczy mi "strzy¿e"
- jedno z ³o¿ysk ze szpeju na pasku siê koñczy i szumi znacz±co

pozdrawiam
Pawel
Ostatnio zmieniony 15 sty 2018, 08:50 przez Pawel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
etunerrr

Post autor: etunerrr »

Znajomy korzystał z NH Servis ul. Makuszyńskiego 4 Kraków w Nowej Hucie. Nie wiem jak w warsztacie ze znajomością KIA, ale był bardzo zadowolony i polecał. A nie wolisz robić w ASO? Jeśli chcesz dobry serwis, sprawdzony i godny polecenia, w okolicy 80 km od Krakowa :P to w Katowicach "Euro Kas"- POLECAM.
A na czym polega "strzyżenie" popychacza?

Zbig

Post autor: Zbig »

Polecam Ci Krakowska 2, 32-020 Wieliczka F.H.U. SARA ( Od Krakowa 11 km). Pracownicy znają się na samochodach i ceny są adekwatne do usługi. Posiadam 3 auta, które odwiedzały różnych mechaników i od kiedy trafiłem na nich to żadnego już nie oddam innym pseudomechanikom.

Zablokowany

Wróć do „Użytkowanie, przeglądy, ASO”