W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Regeneracja turbin Wrocław.

Kargul

Regeneracja turbin Wrocław.

Post autor: Kargul »

Witam serdecznie forumowiczów. Piszę do was bo niestety mam problemy z moim autem. Tym razem powodem jest turbina, a dokładnie puszcza olej co powoduje że z rury wydechowej unosi się niebieski dym. Samochód jest u mechanika który wymontował turbinę. Taka regeneracja turbin we Wrocławiu jest kosztowna, a obawiam się że części nie będą najwyższej jakości. Mechanik chce mi wysłać turbosprężarkę na drugi koniec Polski do polecanego dużego serwisu Boscha http://wroclaw-naprawa-dolnoslaskie.reg ... oclaw.html i być może jest to dobry pomysł. Pytanie do Was czy mieliście podobna sytuację w swoim Rio? Jeśli tak to jakie były koszty naprawy i ile to trwało? Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2017, 12:56 przez Kargul, łącznie zmieniany 2 razy.

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Ile przebiegu masz na klepane

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Ja regenerowałem turbinę do Pandy w Łodzi. Tanio nie było, ale w tej chwili 200 kkm i ciągle spoko.
Czasem lepiej wysłać daleko a le mieć zrobione porządnie.
Moja padła przy 90kkm bo jakiś ciul nie wymienił mi oleju na czas.
Odkąd serwisuję sam - jak widać :)
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

To fakt jest w Łodzi dobry warsztat regenerujący turbiny. Wiem bo z kolęgą jeździłem z i po w momencie awarii

ghost2255

Post autor: ghost2255 »

Niech mechanik wyśle turbo tam, gdzie uważa i ma zaufanie do wykonawcy.
Jak sam zajmiesz się szukaniem zakładu regenerującego i wysyłką, to w razie awarii mechanik zwali winę na turbinę, turbiniarz na zły montaż a za wszystko zapłacisz ty.
Najlepszy wariant to jak mechanik sam wymontowuje, wysyła do "swojego" zakładu i montuje. Wtedy to on odpowiada w razie ewentualnej awarii.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Diesel”