W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Pofalowane obicie nad drzwiami.

Awatar użytkownika
wdh

Pofalowane obicie nad drzwiami.

Post autor: wdh »

Jakieś pół roku po kupnie auta pojawiło się pofalowanie materiału nad drzwiami (może też i szybciej, ale zazwyczaj do auta wchodzę od strony kierowcy.. więc nie zauważyłem). Ostatnio dołożyłem sobie owiewki i jakieś dwa tygodnie później zauważyłem że fałdka zrobiła się także od strony kierowcy. Czy ktoś miał taki "problem"?

PS. sorki za nieumyte autko;-)
Załączniki
IMG_20160923_153106634.jpg
IMG_20160923_153115874.jpg
Ostatnio zmieniony 17 gru 2017, 10:37 przez wdh, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rejmi

Post autor: Rejmi »

jak dla mnie to

zdejmij owiewki i do serwisu i gwarancja

bo jak podjedziesz z owiewkami to na bank powiedzą, że przy zakładaniu owiewek została uszczelka za bardzo dociśnięta i później dopchnięta owiewka dlatego ściągnęło okleinę

i prawdę mówiąc gdyby ktoś mi taki objaw pokazał to też bym tak powiedział bo bardzo dziwnie krzywizna owiewki (a widać, że idealnie nie jest dostosowana do krzywizny ramki drzwi) powoduje odkształcenie uszczelki i bardzo pokrywa się z miejscami gdzie odkleja się okleina

Awatar użytkownika
wdh

Post autor: wdh »

No właśnie... problem w tym że to już długo przed owiewkami było;-) Pewnie w fabryce taka akcja się trafiła:
- za krótko dociąłeś, nie naciągniesz...
- ja nie dociągnęż potrzymaj piwo;-)

Awatar użytkownika
Rejmi

Post autor: Rejmi »

tak jak napisałem - ściągnij owiewki i serwis. Jak pojedziesz z owiewkami to na bank powiedzą, że to owiewki bo naciąga bo to bo tamto....

Zablokowany

Wróć do „Usterki”