W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Nowa Kijanka

Nasze auta.
Awatar użytkownika
Rissole

Nowa Kijanka

Post autor: Rissole »

Witam, po wielu nieprzespanych nocach, trudnych rozmowach w końcu JEST !! Zamówiona nufka sztuka !!
1,4 , Business Line Plus

Ciągle mamy z żoną możliwość wyboru koloru. Na zamówieniu widnieje bordowy metalik, żonie podoba się kolor biały lecz nie perła zwykła biel. Wiem że każdy ma swój gust i o nich się nie rozmawia, ale piszę bo gdzie indziej jak nie tu, co sądzicie o tym? Już pomijając sam wygląd, jak uważacie co przemawia za kolorem metalicznym?

Korzystając mam jeszcze jedno pytanie. Jakie dodatki według Was są dość istotne do NASZYCH kijanek? Jest to mój pierwszy samochód z salonu więc pytam doświadczonych właścicieli.

Z góry dzięki za pomoc :)

gregoreu
VIP

Post autor: gregoreu »

Moim zdaniem istotnym dodatkowym wyposazeniem sa czujniki parkowania lub kamera ze wzgledu na ograniczone pole widzenia szczegolnie do tylu chociaz lusterka sa niezastapione a wyposazenie dodatkowe to kwestia wlasnego widzi mi sie
gregor

Awatar użytkownika
Gruchi

Post autor: Gruchi »

Podpisuje się pod postem powyżej, czujniki i kamera bardzo się przydają ale to juz masz w pakiecie Business Line Plus.

Ja dobrałem dywaniki gumowe na zimę, srebrne nakładki na progi z napisem RIO oraz listwy boczne na drzwi.

Wczoraj też przy okazji tego że byłem w salonie dowiadywałem się o podświetlenie led pod nogami bo ładnie to wygląda chociaż niektórzy mogą twierdzić że to zbędny bajer za 550 zł.
Myślę że za kilka dni już zamówię i wybiorę się na montaż ;)

Obrazek

neoxx

Post autor: neoxx »

Do dodatków, które wymienił @Gruchi, polecam jeszcze gumowo-plastikową matę do bagażnika. Jest dostatecznie twarda, aby chronić miękką wyściółkę, która jest w oryginale. W lipcu odbierałem moją Kijankę z dokładnie takim zestawem dodatków :) A co do koloru to polecam czarny, chociaż jest to kolor dość wymagający w utrzymaniu.

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Myśle że czarny jest dużo gorszy do utrzymania w czystości niż biały.
Poza tym na czarnym widać każde zarysowanie a na białym już nie bo podkład też jest biały.

gregoreu
VIP

Post autor: gregoreu »

Jak dla mnie to auto w kolorze bialym lub czarnym wymaga najwiecej zaangazowania,lecz jesli ktorys z tych kolorow jest metaliczny to o wiele lepiej.Posiadalem auta w tych kolorach,wiec nie jest to stwierdzenie czysto teoretyczne.Najwazniejsze jest jednak by auto podobalo sie wlascicielowi.
gregor

Awatar użytkownika
Gruchi

neoxx pisze:Do dodatków, które wymienił @Gruchi, polecam jeszcze gumowo-plastikową matę do bagażnika. Jest dostatecznie twarda, aby chronić miękką wyściółkę, która jest w oryginale. W lipcu odbierałem moją Kijankę z dokładnie takim zestawem dodatków :) A co do koloru to polecam czarny, chociaż jest to kolor dość wymagający w utrzymaniu.
Jaki koszt maty bagażnika?

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP

Ja kupowałem samodzielnie na allegro. Z przesyłką około 100 zł

Awatar użytkownika
Rejmi

Post autor: Rejmi »

Awatar użytkownika
Gruchi

Znalazłem oryginalną i kupiłem cena nieco wyższa niż te co znajdziemy na allegro http://sklep.gezet.pl/pl/p/Mata-kuweta- ... ADE00/1968 Muszę przyznać że ciekawy sklep jest tam kilka fajnych rzeczy do RIO

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP

Ładna :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje Rio”