W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Oświetlenie podłogi RIO

Awatar użytkownika
Gruchi

Oświetlenie podłogi RIO

Post autor: Gruchi »

Posiada może ktoś z was podświetlenie na nogi ? W najbliższym czasie planuje je dodać tylko zastanawiam się na kolorem, do wyboru mamy Białe lub Czerwone a koszt w ASO z montażem 550 zł ?

http://sklep.gezet.pl/pl/p/Czerwone-osw ... ADE00/1626

Jeśli ktoś ma taki bajer u siebie to poproszę o zdjęcie ;)

Awatar użytkownika
Rejmi

Post autor: Rejmi »

kiedy to działa? w chwili gdy jest włączone oświetlenie kabiny czy cały czas jak masz zapłon włączony?

koszt wykonania takiego bajerku... ok 30 zł - taśma ledowa samoprzylepna zasilana z odpowiedniego miejsca - czyli wg mnie najlepiej zapalana w chwili gdy działa oświetlenie kabiny

metr taśmy kosztuje ok 20 zł + 2 szt złączek do wpięcia się w przewód zasilania + kilka metrów prewodu

Awatar użytkownika
Adrian2007211

Post autor: Adrian2007211 »

"Dyskretnie oświetlają przestrzeń pod deską rozdzielczą.
Z funkcją „powitania” — oświetlenie włącza się i wyłącza
w momencie otwarcia/zamknięcia drzwi przednich.
Po uruchomieniu silnika oświetlenie wyłącza się."

Awatar użytkownika
Gruchi

Rejmi pisze:kiedy to działa? w chwili gdy jest włączone oświetlenie kabiny czy cały czas jak masz zapłon włączony?

koszt wykonania takiego bajerku... ok 30 zł - taśma ledowa samoprzylepna zasilana z odpowiedniego miejsca - czyli wg mnie najlepiej zapalana w chwili gdy działa oświetlenie kabiny

metr taśmy kosztuje ok 20 zł + 2 szt złączek do wpięcia się w przewód zasilania + kilka metrów prewodu
Po pierwsze trzeba troszkę ogarniać temat elektryki, po drugie koszt może i dużo mniejszy lecz będzie się to wiązało z utratą gwarancji a jaki jest sens ją tracić w aucie które ma ledwo miesiąc ?

Wracając do tematu ma ktoś taki bajer u siebie i mógłby zrobić zdjęcie ?

piotr900

Post autor: piotr900 »

Nie wiem czy widziałeś oświetlenie do wnetrza samochodu z firmy OSRAM.
Osram ambient led. Jest to drogie- lecz bez ingerencji w elektrykę samochodu. A czy ładnie to wygląda pewnie kwestia gustu i zobaczenia na żywo tego ustrojstwa.

Awatar użytkownika
Gruchi

Na żywo widziałem w Mercedesie niebieskie podświetlenie i wyglądało bardzo dobrze jednak przydało by się zobaczyć to w Rio ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie i elektryka”