W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Cześć wszystkim :)

Say: Hello!
clarence2
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L Business line
Silnik: 1.4
Przebieg: 20000
Kolor: Biały

Cześć wszystkim :)

Post autor: clarence2 »

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum.
Po wielu miesiącach poszukiwania drugiego samochodu i oglądania co raz to lepszych "igiełek" zawitałem do salonu Kia Rzeszów z czystej ciekawości. Jadąc klasykiem - wszedłem na chwilę, zostałem na dłużej, a teraz czekam na odbiór nowego Ryja, do którego zostało już ok 2 tygodnie. Wybór padł na białe Rio 1.4 hatchback w wersji business line.
Przeglądając rozmaite strony i szukając informacji na temat czujników ciśnienia powietrza trafiłem na to forum - pierwsza myśl: ale zajebiście, że jest takie miejsce :D Forum przypominające tak nawiasem forum Honda Hornet Klub Polska ;) także czuje się "jak w domu". Witam wszystkich i pozdrawiam!:)
Załączniki
rio.jpg

gregoreu
VIP

Post autor: gregoreu »

Czaesc,gratuluje wyboru :-)
gregor

Awatar użytkownika
Gruchi

Post autor: Gruchi »

Witamy ;) Również gratuluję wyboru, będziesz zadowolony.

Awatar użytkownika
Rissole

Post autor: Rissole »

Witam :) zazdroszczę wyboru, bo my dalej z żoną toczymy walkę co do wyboru koloru (między bordowych metalikiem a białym)

clarence2

Rissole, widzieliście biały w salonie? jeśli nie to polecam zobaczyć na żywo ;-)

Awatar użytkownika
Rissole

Post autor: Rissole »

clarence2, rozumiem, że polecasz kolor biały? ;-) Rio w tym kolorze widzieliśmy tylko gdzieś na drodze i na zdjęciach. Za kolorem bordowym przemawia metalik. Biały tez jest ładny nie powiem, ale to nie perła :-D

Heh juz sam nie wiem

clarence2

Rissole pisze:rozumiem, że polecasz kolor biały? ;-)
tak ;-) ..widziałem oba obok siebie i przekonałem się do białego (wcześniej nie brałem go nawet pod uwagę o-o )
fakt, nie jest to cee`d white delux ;-( ale i tak wygląda fajnie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”