W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Płyn chłodniczy.

Awatar użytkownika
Nawoj

Płyn chłodniczy.

Post autor: Nawoj »

Drodzy Forumowicze. Jako, że nie znalazłem tematu dotyczącego płynu chłodniczego (chyba, że go przeoczyłem, więc mnie uświadomcie), mam pytanie. Jak to jest z płynem chłodniczym? Dolewać, wymieniać? Słyszałem o kilku szkołach. Wiem, że kolor nie ma żadnego znaczenia, ale jeśli już ktoś decyduje się na dolewki ważne jest ponoć, aby był to płyn tego samego rodzaju. W tym wypadku oczywiście ciężko stwierdzić co fabryka nam zalała. Instrukcja mówi, żeby uzupełniać wodą demineralizowaną? Co więc z tym fantem zrobić? Najprościej byłoby wymienić i wtedy wiemy co zalewamy i czym możemy w razie potrzeby uzupełnić. Pytanie tylko jak to zrobić? Mądra księga odsyła oczywiście na wymianę do ASO...
Ostatnio zmieniony 15 sty 2018, 08:50 przez Nawoj, łącznie zmieniany 1 raz.

czerwo

Post autor: czerwo »

Może to rozjaśni sytuację
Załączniki
kontrola 2.jpg

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Wymieniać co 3-5 lat w zależności co napisane na opakowaniu (teraz większość ma 5 lat).

Jak dolewać to najlepiej Preston'a - miesza się ze wszystkimi innymi.

Nie dziadować na najtańsze Borygo - bo aluminiowe części szlag trafi.
Pozdrawiam
Churek

Zablokowany

Wróć do „Użytkowanie, przeglądy, ASO”