W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Navime Sport Tracker

Luźne rozmowy na każdy temat.
norman
Posty: 4
Rejestracja: 01 gru 2016, 18:23
Lokalizacja: G. Śląsk

Navime Sport Tracker

Post autor: norman »

Hej. Przedstawiam polski program Navime Sport Tracker, który służy mi od dłuższego czasu do rejestrowania różnych form aktywności. Jedną z możliwych jest rejestracja przejazdów auta. Działa online wskazując punkt na trasie auta, ale najlepszy jest offline. Po przejechaniu trasy wskaże
1. mapę - przebieg trasy.
2. statystyki- czas, średnie prędkości m.in. ruchu, wysokość npm (posiada tryb autopauzy-minimalna mierzona prędkość)
3. międzyczasy - międzyczasy na jednokilometrowych odcinkach.
4. wykres - prędkość i wysokość npm.
REWELACJA jak dla mnie !!!
Ponadto po zalogowaniu na stronkę domową, uzyskujemy dostęp m.in. do swoich tras z dokładniejszymi zarejestrowanymi wysokościami (na telefonie przekłamuje znacznie), różne analizy aktywności.
Rewelacyjny, prosty program polskiego programisty (w odróżnieniu od innych np En....o); służy mi do rejestracji tras auta, roweru, biegów itp. Posiada m.in ukrywanie trasy na jej początku i końcu ( by ktoś kogo wyprzediłeś/aś Cię nie dorwał ;-), rejestruje czujnik tętna, krokomierz.
Dobra, brzmi jak kryptoreklama, ale nie nie - po prostu fajny program. Działać może równolegle z innymi aplikacjami, np. Yanosik i inne.
PS. Można tu na forum wrzucić screeny tras + spalanie z tej trasy - gdyż widzę :-) że to temat ciekawy.
Polecam.... i zapraszam do dyskusji.
Rekord forum (?):spalanie 3.9l/100 dla 40km.

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”