W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Uchwyt na telefon.

bartocham

Uchwyt na telefon.

Post autor: bartocham »

Hej!

Z jakiego uchwytu na telefon korzystacie z swoich RIO?

Ja miałem taki montowany w miejsce na CD, początkowo fajnie potem zaczął co chwilę luzów dostawać i go wyrzuciłem.

Boję się trochę standardowego montowanego na szybie bo mamy jednak dość mocno nachyloną tą szybkę a co za tym idzie ramię by musiało być długie.

Myślałem czy by go nie zamontować na tej małej trójkątnej szybce ale nie wiem jak z użytecznością takiego rozwiązania.

Macie jakieś patenty na to ?

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 21 lis 2017, 17:26 przez bartocham, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adrian2007211

Post autor: Adrian2007211 »

http://www.oleole.pl/uchwyty-do-telefon ... 8255.bhtml
Mam coś takiego zamontowanego na przedniej szybie, wygląda estetycznie i po złożeniu mało miejsca zajmuje ;) Regulacja kąta nachylenia i możliwość obrotu uchwytu o 360 stopni w zupełności wystarczy ,żeby odpowiednio ustawić sobie uchwyt nawet na tak pochylonej szybie :D

Awatar użytkownika
Gruchi

Post autor: Gruchi »

czerwo

Post autor: czerwo »

Mam krążek nalepiony do kokpitu i do niego uchwyt taki jak do szyby. Wtedy telefon mam na równo z krawędzią deski i sięgam do niego bo jak na szybie to mi rąk brakuje.

bartocham

czerwo pisze:Mam krążek nalepiony do kokpitu i do niego uchwyt taki jak do szyby. Wtedy telefon mam na równo z krawędzią deski i sięgam do niego bo jak na szybie to mi rąk brakuje.
A nie zostawiło Ci to śladów na kokpicie ?
Kratka nie lata wtedy? Ja mam 5calową krowę za telefon i trochę ona waży dlatego się pytam.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2017, 13:17 przez bartocham, łącznie zmieniany 1 raz.

czerwo

Post autor: czerwo »

Trzyma się na taśmie dwustronnej już jeden wymieniałem i spokojnie zeszło.
http://www.ceneo.pl/12449479

wisiol

Post autor: wisiol »

szukałem na początku czegoś do montażu na desce rozdzielczej, spróbowałem 2 uchwyty jednakże z uwagi na chropowatość naszych desek żaden nie chciał się trzymać, uchwyt na szybę po jego zamontowaniu i ustawieniu telefonu przy dłuższej jeździe odpadał z uwagi własnie na kąt nachylenia przedniej szyby.

od roku używam LENUO z montażem do kratki nawiewu (tej bliżej kierownicy - dokładnie 3 zdjęcie z linku)), http://tinyurl.com/zxyvs3m
przyznam że po roku kółka zębate które odpowiadają za równomierne przesuwanie się ramion trzymających telefon się wytarły i trzeba każde ramie na siłe dociskąć. ale jak za tą cenę to OK.
Obrazek

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Również mam taki uchwyt do kratki wentylacyjnej, nic lepszego nie znalazłem :)

Awatar użytkownika
miczarny84

Post autor: miczarny84 »

A ja używam: iOttie Easy One Touch 3. Klei się do każdej powierzchni, także czy deska rozdzielcza, czy szyba nie sprawia problemu. Ja swój natomiast zawiesiłem w tym miejscu, na tej bocznej ściance (mistrz painta, ale nie chce mi się schodzić do garażu zrobić zdjęcia :P):

Obrazek

Miejsce jest doskonałe, bo zawsze pod ręką, czy coś zgłosić na Yanosiku czy cokolwiek innego. Uprzedzając pytania: nie, nie przeszkadzają nogi pasażerów.

Awatar użytkownika
Gruchi

Post autor: Gruchi »

bartocham pisze:
czerwo pisze:Mam krążek nalepiony do kokpitu i do niego uchwyt taki jak do szyby. Wtedy telefon mam na równo z krawędzią deski i sięgam do niego bo jak na szybie to mi rąk brakuje.
A nie zostawiło Ci to śladów na kokpicie ?
Kratka nie lata wtedy? Ja mam 5calową krowę za telefon i trochę ona waży dlatego się pytam.
Sprawdzone na OnePlus One 5,5 Cala a obecnie w Rio na Xiaomi Mi 5 5,2 Cala ;) nic nie lata wszystko jest stabilne. Te rozwiązania z kratką są mega wygodne bo telefon sie przyczepia, nic nie trzeba wsuwać a odczepienie telefonu to tylko wysunięcie w dól np ;) A i do nawigacji ja ktoś korzysta w telefonie jest super ;)

https://www.youtube.com/watch?v=VEkDVIj-b_0

bartocham

Dzięki wszystkim za pomoc :)

Zastanawiam się nad rozwiązaniem Gruchi'ego oraz miczarnego.
Pojadę do sklepu, wymacam i zobaczy się :)

DZIĘKI!

Awatar użytkownika
Rejmi

Post autor: Rejmi »

bartocham pisze:Z jakiego uchwytu na telefon korzystacie z swoich RIO?
a teraz uwaga

ja mam
http://allegro.pl/uniwersalny-uchwyt-sa ... 01984.html
używam od 3 lat najpierw w pandzie teraz w rio

w rio mam przyczepiony do trójkątnej bocznej szybki z przodu po stronie kierowcy - tel 5 cali akurat tam wchodzi i nie zasłania nic a jest na wyciągnięcie ręki

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Mam taki sam.Rewelacja,ja go trzymam na przedniej szybie.Skusił mnie ceną i tym że nie zasłania głośnika telefonu. Więc wszystkie komunikaty z yanosika lub nawigacji słychać bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
miczarny84

Post autor: miczarny84 »

Ja też miałem taki na początku, ale jak używałem wideorejestratora ściągniętego na telefon, to za bardzo drgał. Przy moim obecnym iOttie tego problemu nie było i tak już zostało, mimo że wideorejestrator mam teraz wbudowany w lusterko :P

bartocham

Dobra Pany - byłem, wymacałem i kupiłem
http://www.x-kom.pl/p/272934-uchwyt-do- ... zarny.html

Mocno trzyma, wydaje się bardzo solidny. Tani nie jest to fakt, ale już tyle wydałem na inne co się rozwalały po chwili, że zebrałoby się na dwa takie :P

Zamontowałem na lewy nawiew nad radiem, obrócone w moim kierunku lekko i jest idealnie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wewnętrzne”