W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Gniazdko USB czy zapalniczki?

Adi

Gniazdko USB czy zapalniczki?

Post autor: Adi »

zastanawia mnie pewna rzecz. czy mozna ladowac telefon poprzez gniazdko usb? czy jest to bezpieczne (dla radia,elektroniki) czy nie?
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2013, 10:51 przez Adi, łącznie zmieniany 1 raz.

marcin8626

Post autor: marcin8626 »

mozesz ladowac, ale pamietaj ze usb ma 5V a zapalniczka 12V, wiec przez usb powoli bedzie Ci ladowac :)

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Marcin, jak wsadzisz przejściówkę w gniazdo zapalniczki to na końcu też masz 5V :cool: a tempo ładowania zależy od wydajności samej ładowarki.

Ja kupiłem extra przejściówkę z zapalniczki na 2 USB 2A + kabelek bo i tak w gnieździe USB jeździ pendrive z muzą.
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

Churek - czy gitarę już podpinałeś do jacka ? (gdzieś już o tym pisaliśmy)
RIO 1.25 CVVT Kappa 85KM @ 121Nm

Awatar użytkownika
Churek
VIP

sunset pisze:Churek - czy gitarę już podpinałeś do jacka ? (gdzieś już o tym pisaliśmy)
Jeszcze nie, ale chyba sie skuszę :) muszę tylko sprawdzić czy mam przejściówkę z grubego jacka na cienkiego jacka (napisał Jacek :D )
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
sunset

Churek - jako audio / muzycy tego forum (chyba że jeszcze Koś dołaczy :-) ) to pomysły mi się co dnia mnożą, mianowicie:

- mamy in jack - do którego można podpiąć gitarę i pewnie zagra skoro w testach TV i YT grało,
- mamy USB - mnóstewo rzeczy można również podłączyć - np.: mikrofon

tym samym mamy już trio: w 1 rio leci muza - podkład (np.:w moim) ; w 2 rio grasz na gitarze ; w 3 rio laski dają wokal === TRIO RIO :D

mało masz / macie to dalej lecę z pomysłami:

zamiast w moim 1 rio podkładu z radyjka to podpinam na zapalniczkę transmiter FM - jesteśmy na zlocie i jesteś np kilka/kilkanaście ryjówek blisko siebie z otwartymi drzwami - ja poprzez transmiter puszczam podkład i w tych kilku riojówkach leci ten sam podkład na max a Ty w swoje lecich z solóweczką na gitarze, a w 3 rio laski = przepiękne klubowiczki dają wokal ===
istna orkiestra RIO Bravo Klub Polska

a teraz możecie się pośmiać - a ja i tak uważam to za realne, ooo !! :D

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Sunset - pojechaleś na bogato :D Niezła impreza się szykuje :)
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
sunset

A co :-) jak robić to na bogato żeby się dobrze pamiętało - rozumiem że w pełni zaakceptowałeś.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2013, 17:45 przez sunset, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wnuczak

Post autor: wnuczak »

....hmmmm ja co prawda wypadlem z obiegu muzykantow... moja kariera gitarzysty i woklaisty skonczyla sie na licealnych ostro punkowych zespołach... ale trochę sprzętu jeszcze mam ... ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy i pytania”