W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Klimatyzacja z wymianą filtra a GWARANCJA.

aryst

Klimatyzacja z wymianą filtra a GWARANCJA.

Post autor: aryst »

Witam
Mam takie może nawine pytanie, ale czy jeśli przy czyszczeniu klimy wymienią mi także filtr kabinowy (poza ASO) to tracę gwarancję? czy oni jakos mogą to zweryfikować w ogóle?
Ostatnio zmieniony 15 sty 2018, 08:43 przez aryst, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Ej no weźźźźźź .... nikt Ci nie zabierze gwarancji za wymianę filtra kabinowego .....

Nawet jakbyś sobie olej wymienił i filtr oleju i filtr powietrza (byle zgodne z oryginałem) to nie ma szans na utratę gwarancji - chyba, że sam się wygadasz w serwisie i trafisz na jakiegoś złośliwca .... :-)
Pozdrawiam
Churek

aryst

spoko dzięki, znalazłem w innym wątku też info gdzie jest ten filtr...sam sobie go wymienie nawet:) myślałem, że to bardziej skomplikowane

czerwo

Post autor: czerwo »

Mi nie chcieli uznać świerszcza w wentylatorze bo był inny filtr niż oni dają ;D

aryst

szykuje mi sie przeglad po wymianie filtra na nieoryginalny i chciałbym przed samą wizytą wsadzić jednak oryginalny zeby nie ryzykować, ze sie czepią. Czy komuś może nie szykuje sie wymiana filtra w najbliższym czasie i mógłby podesłać mi swój zużyty, abym przed samym przeglądem zamienił?

będę zobowiązany.
pokryje koszty przesyłki i dorzuce na piwko:)

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

aryst pisze:szykuje mi sie przeglad po wymianie filtra na nieoryginalny i chciałbym przed samą wizytą wsadzić jednak oryginalny zeby nie ryzykować, ze sie czepią. Czy komuś może nie szykuje sie wymiana filtra w najbliższym czasie i mógłby podesłać mi swój zużyty, abym przed samym przeglądem zamienił?

będę zobowiązany.
pokryje koszty przesyłki i dorzuce na piwko:)[/
Śmiało jedz na przegląd z tym filtrem co masz , nic Ci nie powiedzą . A jak będą mieli jakiś problem to im powiedz że zmieniasz serwis i jedziesz gdzie indziej :)
Jacek

Zablokowany

Wróć do „Użytkowanie, przeglądy, ASO”