W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

W oczekiwaniu, czas na przywitanie ;)

Say: Hello!
Awatar użytkownika
Manta

W oczekiwaniu, czas na przywitanie ;)

Post autor: Manta »

Jutro lub w środę (oby jednak jutro) odbieram swoje Rio, nie mogło się więc stać nic innego niż wyszukanie forum modelu.

Wprawdzie, nie wiem jeszcze, jak odnajdę się w świecie nowych, seryjnych samochodów, ale może właśnie dlatego dobrze mi zrobi integracja (w granicach rozsądku :P ) z innymi posiadaczami takich aut.

Póki co usiłuje jakoś wpasować się w klimat forum powoli, skrupulatnie je przeglądając.

No, w każdym razie cześć wszystkim ;)

konradantek

Post autor: konradantek »

Cześć :)
A mógłbyś napisać jaki model wyposażenie, silnik ? :D

Awatar użytkownika
Manta

Post autor: Manta »

biały hatchback, benzyna 1.4 w M

Wybacz, przy seryjnym, miejskim samochodzie nie przyszło mi do głowy, żeby pisać coś więcej, choć jak dorobi się własnego wątku po odbiorze, to jakiś opis się machnie... póki co usiłuje się pogodzić z tym, że tego się nie modzi i już w głowie układam plan, co jednak można będzie z nim zrobić.

Awatar użytkownika
Rissole

Post autor: Rissole »

Witaj, szczęśliwej jazdy no i do zobaczenia na drodze ! ;-)

Awatar użytkownika
Rio3 Kex

Post autor: Rio3 Kex »

No to życzę gumowych drzew i do przodu, bez usterek. ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”