W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Klikająca dźwignia zmiany biegów.

Awatar użytkownika
jack0506

Klikająca dźwignia zmiany biegów.

Post autor: jack0506 »

Witam, jako że to mój pierwszy wpis pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Moja Ryjówka ma na liczniku ok. 2200 km i ogólnie jest ok. Nurtuje mnie tylko jedna sprawa - otóż chodzi o dziwną pracę lewarka zmiany biegów - przy wrzucaniu każdego biegu słychać i czuć takie metaliczne kliknięcie, jakby coś się poluzowało, jeździłem już kilkoma autami ale pierwszy raz spotykam się z czymś takim - czy u Was też występuje coś takiego czy TTTM czy trzeba odwiedzić ASO?
Ostatnio zmieniony 30 gru 2017, 10:23 przez jack0506, łącznie zmieniany 1 raz.
jack0506

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

A to kliknięcie nie występuje w momencie, jak puszczasz sprzęgło po zmianie biegów?

Awatar użytkownika
jack0506

Nie, w chwili wrzucania biegu - jutro skoczę do salonu i porównam z innymi autami.
jack0506

konradantek

Post autor: konradantek »

A możesz nagrać to klikanie ?

Awatar użytkownika
jack0506

No i byłem - pewnie jestem przewrażliwiony bo "przetestowałem" kilka Kijanek w tym względzie i wszędzie było podobnie jak u mnie. Ponoć wszystkie skrzynie w Kijankach różnych typów tak mają tzn. słychać lekkie klikanie przy zmianie biegów. U mnie w Oplu Astrze 3 jest cicho więc myślałem, że to jest jakiś feler, fachman zapewnił, że nie ma co się przejmować - tak ma być. Póki co tego się trzymam :P
Myślę, że temat do zamknięcia - dzięki za zainteresowanie ;D
jack0506

Zablokowany

Wróć do „Problemy i pytania”