W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Na dwóch kołach - sentymentalnie :)

Dyskusja na temat innych marek, oraz dyskusja o innych modelach Kia.
Awatar użytkownika
Rejmi

Na dwóch kołach - sentymentalnie :)

Post autor: Rejmi »

tak po trosze z przypadku ale... nabyłem właśnie motorower komar 2351 z silnikiem S38 zarejestrowany na osobę od której kupiłem w 1988 roku. Natomiast nie za bardzo wiem z którego roku jest sam motorowerek

O dziwo sprzęt jest zarejestrowany i jest na chodzie!!
W gratisie otrzymałem drugiego który nie za bardzo chce pracować - odpala i po chwili przerywać zaczyna
Kolejny gratis - cała masa części :)

Niestety fotek w chwili obecnej nie zamieszczę bo przywiozę wszystko pewnie na wiosnę

Zakup jak wspomniałem dosyć przypadkowy i z zamysłem takim by na syna zarejestrować by OC zniżki leciały. Natomiast gdzieś zaczyna mi świtać myśl by obydwie sztuki doprowadzić do stanu kolekcjonerskiego i albo zatrzymać na przyszłość jako może forma inwestycji albo sprzedać z zyskiem już teraz

Najśmieszniejsze jest to, że wszystko kosztowało mnie.... 50zł!!!
Ostatnio zmieniony 17 mar 2018, 09:20 przez Rejmi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wnuczak

Post autor: wnuczak »

o kurcze...moja przygoda na dwóch kołach zaczęła się od komara ale jeszcze bodajże 2320 z 68 roku albo 62...nie pamiętam już... ale miał jeszcze pedały, jak się paliwo skończyło to tez można było jechać, albo jak mocy brakowało to się kręciło i było lepiej...biegi zmieniane lewą manetką, jeździłem na nim przez dobre 6-7 lat, miłe wspomnienia... jakbyś się rozmyślił i chciał sprzedać to daj znać ;-)

Awatar użytkownika
Rejmi

pierwsze przygody na 2 kółkach z silnikiem zaczynałem od komarka zdaje się, że 2351 - czyli już bez pedałów ale biegi w manetce i silnik jajko :) było to chyba w 83 roku jak ojciec gdzieś od listonosza odkupił komarka i wtedy nauczył mnie nim jeździć .... normalnie szał!! a teraz.. ech sentyment i tyle :)

Zobaczę co i jak w chwili gdy przywiozę wszystko do siebie. Pierwszy pomysł jest taki, że jednego podszykować dla siebie i doprowadzić w miarę możliwości do stanu bardzo dobrego i chyba nieco dodać mu wigoru czyli zwiększyć pojemność do szaleńczych 60 ccm!! :)

Awatar użytkownika
wnuczak

Post autor: wnuczak »

kurcze nie wiem czy jeszcze jakiś cześci nie leżą w szopie na podwórku ;-) miałem nowy cylinder, tłok i masę innych rzeczy... jak sie pogoda poprawi to pójde popatrzeć z ciekawości ;-)

Awatar użytkownika
Rejmi

jakby coś to będę wiedział gdzie szukać ;) albo może Tobie się przydadzą ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne marki”