W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Grafitowy Ryjek

Say: Hello!
andrew3011

Grafitowy Ryjek

Post autor: andrew3011 »

Witam wszystkich.

jeden postu już napisałem w temacie felg ale tak oficjalnie jeszcze sie nie przywitałem, także czas najwyższy to zrobić.

na początku roku stałem sie szczęśliwym (jak do tej pory) posiadaczem Rio. Wersja M z pakietem SMART. Zależało mi głównie na fabrycznej nawigacji ponieważ najczęściej jezdże po Warszawie gdzie nie sposób znać wszystkich ulic i sytuacji na nic (korki). Jak do tej pory nawigacja sprawdza sie dobrze, chociaż czasem za bardzo kombinuje i żeby ominąć 500 m korka potrafi poprowadzić nas 4 kilometrowym objazdem, no ale taki już jej urok. Jednak po połączeniu z telefonem i sciągnieciu danych o korkach sprawdza sie bardzo dobrze. Do tej pory przejechałem 3200 km bez problemów. Biorąc pod uwagę, że to mój pierwszy samochód i mam porównanie tylko z hyundaiem i20 z kursu na prawko to uważam ze samochód jest wart swojej ceny i nie żałuje, że zdecydowałem sie właśnie na ten model.

Poniżej kilka zdjęć po woskowaniu :) jeszcze bez felg ale za tydzien podrzuce juz po zmianie kół kilka fotek. Felgi będą takie

Obrazek

a Rio narazie tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam
Andrzej
Ostatnio zmieniony 19 mar 2017, 20:06 przez andrew3011, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ari93
Moderator
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M + Tempomat
Silnik: 1.4 DOHC LPG
Przebieg: 109000
Kolor: Biały
Typ nadwozia: Sedan

Post autor: Ari93 »

Witaj, niestety zdjęcia Rio się nie wczytują... :( jak otworzyłem w nowej karcie to "Your client does not have permission to get URL "

clarence2
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L Business line
Silnik: 1.4
Przebieg: 20000
Kolor: Biały

Post autor: clarence2 »

U mnie również zdjęcia są niedostępne

andrew3011

Post autor: andrew3011 »

zmienilem hosting foetk. Teraz powinny być widoczne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”