W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Podłoga bagażnika - hatchback.

Awatar użytkownika
QiU

Podłoga bagażnika - hatchback.

Post autor: QiU »

Witam,
mam taki problem - zarwana podłoga w bagażniku - jest wykonana z jakiejś cienkiej płyty plastikowo- welurowej i wszystko mi się wywala i turla do dziury z kołem :)
Czy ktoś ma na to jakiś sposób albo miejsce gdzie można taką podłogę kupić jakąś mocniejszą?
Ostatnio zmieniony 21 lis 2017, 17:17 przez QiU, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
QiU

Ej bo dojrzałem, że pod tą "podłogą" powinien chyba być jakiś styropian na to koło zgadza się? Bo kupiłem auto używane i sama wykładzina jest... i zdziwiony że mi się wygina :)

czerwo

Post autor: czerwo »

Hmmm ja tam miałem dojazdówkę i dywanik podlepiony wysokimi filcami na około 8cm więc jak było coś cięższego to zapadało się totalnie. Jest na to rozwiązanie, butla z gazem w miejsce koło i nic się nie zapada :devil2:

Awatar użytkownika
QiU

czerwo pisze:Hmmm ja tam miałem dojazdówkę i dywanik podlepiony wysokimi filcami na około 8cm więc jak było coś cięższego to zapadało się totalnie. Jest na to rozwiązanie, butla z gazem w miejsce koło i nic się nie zapada :devil2:
haha - mam diesla ;)

clarence2
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L Business line
Silnik: 1.4
Przebieg: 20000
Kolor: Biały

Post autor: clarence2 »

Mata (dywanik,wycieraczka) do bagażnika trochę pomaga ;-)

Awatar użytkownika
mateusz

Post autor: mateusz »

Zrobię jutro zdjęcie co ja tam mam, ale moja się nie wygina jakoś mocno :)

Awatar użytkownika
QiU

Dzięki - Clarence i Mateusz :)

Awatar użytkownika
mateusz

Spieszę z odpowiedzią. Nie zrobiłem zdjęcia, bo telefon w serwisie i używam kalkulatora.
W miejscu gdzie jest koło dojazdowe mam koło dojazdowe + elementy potrzebne do wymiany. Mam to przykryte jakimś filcem i w tym miejscu na tej całej podłodze są kwadratowe gąbki czy coś które opierają się na kole i dzięki temu podłoga się w tym miejscu nie zapada.

Awatar użytkownika
QiU

Dzięki mateusz - tak myślałem :) muszę gdzieś wynaleźć albo te kołeczki albo tą wytłoczkę ze styropianu :) ... albo napcham kocy ;)

Awatar użytkownika
krzybiel

Post autor: krzybiel »

QiU pisze: albo napcham kocy ;)
Odradzam !!! W bagażniku stosuj tylko materiały, które nie chłoną wilgoci z powietrza !!! Koce itp z czasem będą chłonąc wilgoć, co doprowadzi do nieprzyjemnego zapachu, a w przyszłości do powstania ognisk korozji.

Awatar użytkownika
mateusz

Mam zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Wewnętrzne”