W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Kupno samochodu

Koszty użytkowania, ceny.
Leciej

Kupno samochodu

Post autor: Leciej »

Witam, jestem nowy na forum gdyby temat był w złym miejscu proszę o przerzucenie.
Wracając do tematu, zastanawiam się nad zakupem samochodu, wcześniej nie zwróciłem uwagi na Kia Rio - bardziej na VW Polo ale dzisiaj coś mnie naszło i zaznaczyłem kia w wyszukiwarce i okazało się, że Rio bardzo mi się podoba, ma świetną linię.
Wpadł mi w oko jeden model na serwisie i chciałbym usłyszeć Wasze opinie oraz dowiedzieć się na co zwracać uwagę przy ewentualnych oględzinach auta.
Pozdrawiam,
Łukasz
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2017, 17:27 przez Leciej, łącznie zmieniany 1 raz.

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Dwoje drzwi ani to wsiąść do tyłu ani na parkingu

Awatar użytkownika
Ari93
Moderator
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M + Tempomat
Silnik: 1.4 DOHC LPG
Przebieg: 109000
Kolor: Biały
Typ nadwozia: Sedan

Post autor: Ari93 »

Jako że nie opłaca się generalnie ściągać samochodów z Niemiec... a jeśli się jednak komuś opłaca to może być kombinowany, jeśli licznik taki pewny to coś z blacharką może być nie ten teges, może warto by było załatwić sobie miernik lakieru?

Leciej

Od dnia wczorajszego jestem posiadaczem w.w samochodu i handlarz okazał się uczciwy, samochód został sprawdzony w Norauto w Poznaniu i wyszło bezbłędnie. Panowie polecali do zakupu.Kia miało robione jedynie lewe drzwi, ale musiało być coś delikatnego bo pokazywało 280-300 na mierniku.
Jeździ się świetnie, a i komfort jest duży. Póki co autko czeka na blachy.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
zalmen3
VIP
Wyposażenie: L + tempomat
Silnik: 1,25
Przebieg: 99999
Kolor: wendy brown
Tapicerka: czarna
Typ nadwozia: hatchback
Inne auto / jakie?: Citigo

Post autor: zalmen3 »

No i gratulacje :-) Życzę pełnego zadowolenia z eksploatacji ;-)

Leciej

Dzięki, w weekend jak będę w domu to porobię jakieś foty i przedstawię kijanke na forum:)
A swoją drogą to Rio musi być naprawdę solidnym autem bo ogłoszeń sprzedaży jest jak na lekarstwo także tym bardziej zakup cieszy:)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gruchi

Post autor: Gruchi »

również gratuluję zakupu, auto jest świetne, sam jestem mega zadowolony czego nie mogłem powiedzieć o poprzednim które miałem :-) Zakup Rio to był strzał w dziesiątkę.

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Potwierdzam ja rowniez nie żałuje zakupu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Koszty”