W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Witam serdecznie !

Say: Hello!
Awatar użytkownika
peteroz

Witam serdecznie !

Post autor: peteroz »

Witam wszystkich !

Miałem zamiar przywitać się wcześniej ale natłok obowiązków powodował, że brakowało mi na to czasu. Mam na imię Piotrek, mam 23 lata i jestem szczęśliwym posiadaczem Kii od sierpnia zeszłego roku (albo może lepiej powiedzieć współudziałowcem bo autko było kupione z częściowym dofinansowaniem rodziców ;P). Wcześniej przez 2 lata jeździłem Toyotą Corollą jednakże po 11 latach eksploatacji przyszedł czas żeby poszukać czegoś nowego. Dość długo poszukiwałem nowego autka, przeglądałem różne oferty (zarówno nowe jak i używane). Szczerze powiedziawszy byłem już zdecydowany żeby kupić Forda Fieste gdy moja dziewczyna powiedziała, mi że widziała na ulicy ładny samochodzik. Z początku myślałem że upatrzyła jakieś MINI albo coś w ten deseń :P Okazało się jednak ze była to brązowa Kijanka. Kolejnym jej krokiem było przekonywanie mnie że Fordów jeździ po ulicach zbyt dużo a nowym autkiem trzeba przecież się "wyróżniać" :D I tak oto dzięki sugestii mojej kobiety zacząłem żywo interesować się Rio co poskutkowało kupnem auta. Tak właśnie wygląda historia mojej znajomości z Rio.

Widzę że Forum szybko się rozrasta także nie pozostaje nic innego jak trzymać w kciuki za jeszcze większą liczbę zarejestrowanych użytkowników i dobry klimat na forum :D

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

No to witamy :-)

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Miło, że coś o sobie powiedziałeś. Teraz pewnie dziękujesz dziewczynie, że takie Rio zauważyła, co nie? A masz klimatyzację?
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

O, mój imiennik i wersja taka jak u mnie. Witam :D

Awatar użytkownika
mala_su

Post autor: mala_su »

witam kolege z Warszawy:)

Awatar użytkownika
Ryjek

Post autor: Ryjek »

Peteroz, witamy na forum :)

Historia fajna, a jak po zakupie? Czujesz, że dobrze zrobiłeś rezygnując z Fiesty?

Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi!

Awatar użytkownika
peteroz

Post autor: peteroz »

Tomash pisze:Miło, że coś o sobie powiedziałeś. Teraz pewnie dziękujesz dziewczynie, że takie Rio zauważyła, co nie? A masz klimatyzację?
Póki nie zrobi prawka i nie będzie podbierać mi samochodu jestem jej jak najbardziej wdzięczny :P Klima w tych czasach to już niekiedy bardziej konieczność niż luksus więc jak najbardziej i u mnie się znalazła. Dodatkowo dobrałem też czujniki bo co by nie mówić to przez tę szybkę z tyłu niewiele widać.

Z samochodu póki co jestem mega zadowolony więc nie żałuje swojego wyboru (szczególnie, że po liftingu nowa fiesta niezbyt mi się podoba)

Pozdrawiam również koleżankę warszawiankę :) jak i wszystkich pozostałych !

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

Miłego śmigania :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”