W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Światła do jazdy dziennej.

marcin8626

Światła do jazdy dziennej.

Post autor: marcin8626 »

Temat tyczy się posiadaczy M i L. Ja posiadam L i wymieniłem swoje żarówki na LEDY, jest ok, zawsze to fajniej świeci, ale dużo ludzi mi mryga światłami tak jak bym jechał bez świateł. I sam już nie wiem czy zmieniać z powrotem na stare czy kupić lepsze. Znalazłem na allegro fajne żarówki 3W, więc te powinny już porządnie świecić. Dodam zdjęcie jak wyglądają po zmianie.
Załączniki
_DSC2183.JPG
_DSC2185.JPG
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2013, 21:03 przez marcin8626, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

A to są do jazdy dziennej czy zwykłe postojówkiż Ja w sedanie mam do jazdy dziennej tam gdzie wy przeciwmgielne a tam gdzie ty masz do jazdy dziennej ja mam postojówki. Jaką masz tam żarówkę w5wż

marcin8626

ja mam zarowke P21 dwuwłóknowa, ona dziala jako do jazdy dziennej a jak przelacze jeden raz to mam postojowke, a jak dwa razy to mijania. pod slonce to moze kiepsko widac, ale w razie czego to woze zapasowe:D w razie kontroli to wymienie i juz

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

A jak to wymienić :-/
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

marcin8626

w hatchbacku ? odkrecasz ten plastik co masz zamek maski, odczepiasz zapinki, odkrecasz lampe i wyciagasz:D jak masz mala rece to powiniens sie zmiescic :) jest poradnik na AWC

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

RIO 1.25 CVVT Kappa 85KM @ 121Nm

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Myślałem o wymianie na LED'y, ale równocześnie chciałem wymienić kierunkowskazy też na LEDY (jedna rozbiórka, jedna robota).
Nie wiem tylko czy w KIJU jest canbus (czy jak to się tam nazywa) i słabo z dostępnością pomarańczowych LEDów. Na razie sobie odpuścilem
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

sa na alibabaexpres - ale otym portalu pisałem w offtopic / do poczytania
RIO 1.25 CVVT Kappa 85KM @ 121Nm

Awatar użytkownika
Tedi_19

Nie ma canbus, przynajmniej u mnie na postojówkach

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Dzięki Panowie za informacje - obie przydatne :)
Pozdrawiam
Churek

marcin8626

wracam do seryjnych DRL, dzis wlasnie widzialem z daleka moje RIO i naprawde nic nie widac, zero, szkoda ze nie mozna zamontować takich LEDOw jak sa w XL w RIO albo innych KIA

Awatar użytkownika
Tedi_19

marcin8626 pisze:wracam do seryjnych DRL, dzis wlasnie widzialem z daleka moje RIO i naprawde nic nie widac, zero, szkoda ze nie mozna zamontować takich LEDOw jak sa w XL w RIO albo innych KIA
Da się zamontować na ebayu komplet reflektorów do sedana z ledami kosztuje 600 $

Dzisiaj kupiłem sobie ledowego creeda do DL i jak zamontuje to pokaże zdjęcie

Awatar użytkownika
shibby86

Post autor: shibby86 »

Tedi_19 pisze:
marcin8626 pisze:wracam do seryjnych DRL, dzis wlasnie widzialem z daleka moje RIO i naprawde nic nie widac, zero, szkoda ze nie mozna zamontować takich LEDOw jak sa w XL w RIO albo innych KIA
Da się zamontować na ebayu komplet reflektorów do sedana z ledami kosztuje 600 $

Mozesz zdradzic gdzie kupiles i za ile?

Awatar użytkownika
Tedi_19

shibby86 pisze:
Tedi_19 pisze:

Niestety LEDzik nie działa poprawnie nie świecą wszystkie diody. Kupiłem na allegro za 59 zł za sztukę ale tylko 1 ledzika kupiłem no i muszę odesłać do wymiany. Jak przyjdzie to się pochwalę 5W creed +12smd

Awatar użytkownika
shibby86

Post autor: shibby86 »

Tedi_19 pisze:
shibby86 pisze:
Tedi_19 pisze:

Niestety LEDzik nie działa poprawnie nie świecą wszystkie diody. Kupiłem na allegro za 59 zł za sztukę ale tylko 1 ledzika kupiłem no i muszę odesłać do wymiany. Jak przyjdzie to się pochwalę 5W creed +12smd
5W? Tam normalnie jest 21W moze dlatego Ci cos zle swieci?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie i elektryka”