W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Szczur pod maską

Jak dbacie o Wasze auta, jakich środków używacie, itp.
tadzix86

Szczur pod maską

Post autor: tadzix86 »

Witam,
Wiele w życiu widziałem, ale widom z dziś zaskoczył mnie bardzo, pod odpaleniu auta poczułem smród w aucie. Pomyślałem, że może klima śmierdzi, ale była serwisowana 2 miesiące temu. Otwieram maske żęby sprawdzić o co chodzi a tam szczur w dodatku zdechły... siedział w okolicy filtru powietrza i bezpieczników. Ledwo udało mi się go wywlec w rękawicach, myślałem że się porzygam. Następnie tak jak się dało wyczyściłem to miejsce ale to nic nie dało dalej smierdzi w aucie podczas działania nawiewu. Chyba pojadę umyć komorę silnika i ozonować klimatyzacje. Zobaczę dokładnie jak będzie jutro. Masakra jestem w szoku... Słyszeliście kiedyś o czymś takim ? co zrobić w takiej sytuacji ?

Znalazłem mycie komory silnika suchą parą, która pdobno jest bezpieczna dla silnika.Jakoś przekonany nie jestem. Ale nie mam wyjścia z tym smrodem nie da sie jeździć...

Pozdrawiam,
Ostatnio zmieniony 20 paź 2017, 17:30 przez tadzix86, łącznie zmieniany 1 raz.
Tadek

Awatar użytkownika
kubeusz77
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Kolor: Clear White

Post autor: kubeusz77 »

Kurczę co jest z tymi szczurami. Inni użytkownicy też już o tym pisali.

Awatar użytkownika
lukaszzd

Post autor: lukaszzd »

Tak jak pisałem w swoim poście, kuchnia azjatycka, 'kujciak pięciu smaków' i te sprawy. Właśnie zainstalowałem elektroniczne urządzenie zobaczymy czy to coś da.

Nie myj silnika to tylko może spowodować usterkę, jak coś weź płyn do czyszczenia uporczywych plam ze smaru który po spryskaniu bierze się zmywa szmatką, wodę utlenioną i szmatke i czyścisz, zdezynfekuj klime są preparaty do samodzielnego stosowania i powinno pomóc. U mnie zadziałało.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosmetyka aut”