W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Trasy pokonywane przez Kia Rio - turystyka, itp.

Luźne rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
sunset

Trasy pokonywane przez Kia Rio - turystyka, itp.

Post autor: sunset »

Witam,
w związku z nadejściem ciepełka wiosennego pragnę założyć specjalnie dedykowany temat dotyczący - TRAS PLANOWANYCH ORAZ JUŻ POKONANYCH PRZEZ KIA RIO - w postaci TURYSTYCZNEJ - proszę o wpisywanie tras planowanych oraz już pokonanych w celach turystycznych - weekendowych - wycieczkowych - wczasowych !!!
lICZE NA wASZĄ AKTYWNOŚĆ - a może trasy się zdublują, może terminy nałożą, a może gdzieś się spotkamy, wymiana doświadczeń z takich jazd Kia Rio oraz ciekawostek geograficznych.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2013-04-10, 20:41 ]
Najdłuższa i pierwsz tak długa planowana trasa Kia Rio to: Polska - Słowacja - Węgry -Chorwacja - Słowenia - Włochy - Austria (Alpy) - Czechy - Polska === termin lipiec br. i wyjdzie około 4.500 -5.000 km :-) .
Oczywiście wcześniej będąnp.: krótsze trasy weekendowe i dam znać :-)

Adi

Post autor: Adi »

Za 2-3 dni moja Ryjoweczka będzie śmigać na trasie Warszawa-Kołobrzeg, a tydzien pozniej Kołobrzeg-Toruń-Warszawa. Moze uda się spotkać inne Rio (kilka dni temu w Warszawie na Agrykoli widzialem Rio - jeśli jest wlasciciel tego autka tutaj to pozdrawiam! )

Najdluzsza trasa w ubieglym roku to Warszawa-Berlin-Hamburg.
Za oknem już coraz cieplej, wiec bedzie kilka wypadow w swiat ;)

Awatar użytkownika
mala_su

Post autor: mala_su »

Adi pisze:
Najdluzsza trasa w ubieglym roku to Warszawa-Berlin-Hamburg.
Za oknem już coraz cieplej, wiec bedzie kilka wypadow w swiat ;)
ja mozliwe ze w tym roku taka zrobie :)

Awatar użytkownika
pstuszi

trip

Post autor: pstuszi »

w zeszłym roku była wycieczka, GDAŃSK -> MAASTRICHT -> PARYŻ -> MAASTRICHT -> GDAŃSK wyszło blisko 4000 km. W tym roku zastanawiamy się nad Chorwacją

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

Tak jak już wczesniej pisałem w innym temacie , 5 lipca jade do Bułgari dokładnie do Burgas w dwie strony jakięs 4000 km . No i pare razy do Kołobrzegu odwiedzić rodziców :)
Jacek

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

A ja jadę 4 lipca do Bułgari do Obzor :P

[ Dodano: 2013-04-19, 22:03 ]
Pojadę przez Serbię bo non stop autostrada a czas jazdy to 18 godzin a nie 24 przez Rumunię :cool:

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

U mnie z dłuższych tras na razie 2 x Huta - Przesieka - Huta - jakieś 2000 km no i do Berlina za 4 dni :) kolejny tysiak z hakiem.

Nie wiem skąd mam te 29 000 na zegarku ;) :D
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
Gutek

Post autor: Gutek »

24 maja, wybrałem się w sprawach służbowych do Bańskiej Bystrzycy na Słowację. Droga przebiegała dosyć pomyślnie i już po 3 godzinach byliśmy w Cieszynie (wolałem jechać przez Czechy, niż przez przełęcze beskidzkie i Zwardoń). Po załatwieniu interesów, ruszyliśmy w drogę powrotną, gdzie (i tutaj niespodzianka) powitała nas słowacka policja. Udowodniwszy, iż przekroczyłem prędkość w terenie zabudowanym, oficer wyciągnął notesik z taryfikatorem. Pragnę podkreślić, iż przyznałem się do winy, gdyż śpieszyłem się na mecz Widzew - Legia. Ponieważ jechałem 90 km/h notesik ukazał magiczną kwotę 360 EUR, które byłem zmuszony zapłacić na miejscu. Cała przygoda zakończyła się na kwocie 200 EUR, tylko dlatego, że posiadałem wcześniej założony limit dziennych wypłat z bankomatu, który wynosił 1000 PLN. Dalsza droga przebiegła pomyślnie, pomijając korek i będący jego rezultatem 1,5 godzinny postój w Czechach. Na mecz zdążyłem :D.

Reasumując:
Moja kochana Rio spisała się wspaniale i nie zamieniłbym jej na żaden inny model. Polecam to autko zarówno do krótszych jak i dłuższych podróży.

Pozdrawiam.

P.S.

Na zegarze mam 11600 (od listopada 2012)

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Po dzisiejszej trasie do Płocka i spowrotem peklo mi 4000 km...
Najzabawniejsze jest to, ze auto mam od konca marca... :P

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

Ajschylos pisze:Reasumując:
Moja kochana Rio spisała się wspaniale i nie zamieniłbym jej na żaden inny model. Polecam to autko zarówno do krótszych jak i dłuższych podróży.
potwierdzam i popieram - super autka w wersji 1.2 Kia Rio - ze wszystkich dotychczasowych weryfikacja pomiędzy wygodą i ekonomicznością najlepsza !!!
RIO 1.25 CVVT Kappa 85KM @ 121Nm

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Ajschylos pisze:P.S.

Na zegarze mam 11600 (od listopada 2012)
Więc ustaw to w swoich danych profilowych, będzie się wyświetlało przy avatarze.

Martin

Post autor: Martin »

f0ku5 pisze:Po dzisiejszej trasie do Płocka i spowrotem peklo mi 4000 km... (...)
O !!, widzę, że nie tylko miłośnik KII RIO, ale też lotnictwa :D, jak mniemam... ;-).

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Dokladnie :)

[ Dodano: 2013-06-03, 13:09 ]
Goraszki nie ma, to teraz tylko Plock i Radom...

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Jutro nach Berlin - 540 w jedną :)
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
shibby86

Post autor: shibby86 »

Ostatnio bylem w Chorwacji Rio :) Peklo 2200 w obie strony. Trasa przebiegala przez Polska-Czechy-Austria-Slowenia-Chorwacja :) Spalanie 5.9 l/100km na komputerze. Obladowany, z klima i srednia z komputera wyszla 100km/h (wliczajac miasta).

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”