W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Defekt deski centralnej.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Defekt deski centralnej.

Post autor: Cichy »

Właśnie to zauważyłem, dokładnie na przeciwko kierowcy przy samej szybie. Tak jakby od plastiku deski odklejał się jakiś pasek winylu i z pod spodu wysunęło się trochę gąbki (to pewnie ta gąbka którą kiedyś wygłuszali stukanie deski). Za miesiąc ostatni przegląd gwarancyjny to zgłoszę przy okazji. Miał ktoś taką sytuację?
Załączniki
DSC_0354.JPG
Ostatnio zmieniony 04 paź 2017, 15:36 przez Cichy, łącznie zmieniany 1 raz.

Rafael
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

U siebie zauważyłem coś takiego jak na zdjęciu poniżej. Dodam, że po drugiej stronie tego nie ma i wszystko jest ładnie spasowane. Pod koniec października jadę na przegląd olejowy, więc zgłoszę defekt. U mnie deska stukała przez chwilę, ale przestała i być może to co widać jest przyczyną braku stuków.
Załączniki
Deska
Deska

Awatar użytkownika
mateusz

Post autor: mateusz »

To nie defekt... Tam jest VIN wybity i to osłonka wszyscy tak mamy w ryjówkach.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

U Rafaela to wygląda jakby ktoś kawałek gąbki tam wsunął, u mnie się ewidentnie rozwala.

czerwo

Post autor: czerwo »

to taśma się odlepia :)
Był problem z skrzypiącym kokpitem. Rozwiązanie serwisowe to przyciąć klej z szyby a na kokpit nakleić taśmę parcianą z mieszkiem i to ona wystaje. Pewnie klej puścił i wychodzi.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

czerwo pisze:to taśma się odlepia :)
Był problem z skrzypiącym kokpitem. Rozwiązanie serwisowe to przyciąć klej z szyby a na kokpit nakleić taśmę parcianą z mieszkiem i to ona wystaje. Pewnie klej puścił i wychodzi.
Właśnie coś takiego zakładałem, że po naprawie skrzypiącej deski zaczęło się teraz rozjeżdżać. Ok, nie ma co drążyć, niech położą tą taśmę na nowo, póki gwarancja jest.

Zablokowany

Wróć do „Usterki”