W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

System start-stop. Moduł do automatycznego wyłączania.

Awatar użytkownika
krzybiel

System start-stop. Moduł do automatycznego wyłączania.

Post autor: krzybiel »

Czy ktoś z Was orientuje się, czy można już nabyć moduł do automatycznego wyłączania tego badziewia jakim jest system system start-stop?
Znalazłem jakąś firmę w Gdańsku ale gość jeszcze rio nie robił więc nie za bardzo uśmiecha mi się oddawać mu auto jako królika doświadczalnego ;)

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

A tak po chłopsku kable odłączyć gdzieś w skrzynce jest możliwość
A w czym to przeszkadza przy jeździe ?

Awatar użytkownika
etunerrr

Post autor: etunerrr »

Jak masz na zbyciu 200 złotych to w ASO KIA- przynajmniej w Kcach, na pewno jeszcze w lutym tego roku zamieniali tryb domyślny na off.

Automaciek

Post autor: Automaciek »

Firma EMG'poland oferuje taki moduł, nie wiem w jakiej cenie. Montowałem w rio 3 to cudo, tam jest tylko jakaś dziwna logika że trzeba uruchamiać silnik z zamkniętymi drzwiami, czy z zapiętym pasem (nie pamietam). Takie durne, ale logika samochodu tego wymaga. Nie można start-stopu wyłączyć programowo, homologacja samochodu obejmuje ten system i zmiana oprogramowania na wersję " bez" jest tylko na odpowiedzialność serwisu....

czerwo

Post autor: czerwo »

Najprościej to napisać na arduino kawałek softu który symuluje przyciśnięcie guzika od start-stop typu po 1 minucie po odpaleniu samochodu i możliwość dezaktywacji systemu po przytrzymaniu guzika przez np. 5s. Sam robiłem takie coś do VW nawet w sieci są gotowe schematy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie i elektryka”